Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jest a4 na forum po wypadkach :)Kolega naprawi pomaluje,zrobi zmiany ,nowe fele i będzie :kox: :kox: :kox:

Aby każde autko było po takim uszkodzeniu :good:

Słuszy wybór :audi:

Pamiętaj każdy ma Swój gust ,a o tym się.....[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 22:26 _________________________________________________A silnik 1,6 NIE zawsze jest 1-MAJA :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tu widzisz nerwy ?

A tak na serio to nie planowałem kupna A4 (bo jeszcze jej nie było wtedy) bo miała być Vectra.

Pojawiła się A4 wiec zdecydowałem się na nią.

Jest to moja wymarzona bryczka a jak na razie to wiekszosc forumowiczów jedzie po niej i po mnie jak po łysym koniu.

Myslałem ze to forum miłośników A4 a nie osób gdzie wiekszość potrafi tylko dogryzać.

W chwili obecnej fura wygląda kiepsko, zdaje sobie z tego sprawe i chyba niepotrzebnie wrzucałem jej fotki.

Mogłem poczekac 2 tygodnie i pokazac gotową. Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie tak :) ale głowa do góry zobaczysz pózniej.Każdy chce się pochwalić nowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze ze u mnie wszystkie poduchy całe, szyby również.

Przynajmniej nie bede zostawiał 4 śladów na asfalcie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze ze u mnie wszystkie poduchy całe, szyby również.

Przynajmniej nie bede zostawiał 4 śladów na asfalcie :tongue4:

:good: :good: i to jest ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulo77 nie przejmuj się niektórymi komentarzami :wink4: Autko masz super :good: Małe zmiany i będzie kozak! Felgi oddasz do renowacji jak napisałeś i już będzie kozak - niektórzy o takich marzą :tongue4: , co do dekielków, to możliwe że te co pokazałeś będą pasowały, najlepiej obadaj na forum kto najbliżej Ciebie ma takie felgi i podjedź zobacz jakie dekielki będą dobre :wink4: Jak już malujesz przedni zderzak to pomaluj wszystkie dokładki. Dobrałeś lakier to kup więcej i pomaluj, nie będziesz żałował :good: Potem piękna polerka autka i wszyscy Ci co marudzili, że 1,6 to jak zobaczą furkę zrobią tak: :shocked::zemdlal::slina: A co do silnika, też mnie zdziwiło 1,6 ale to 102KM i pewnie daje radę :good: A i założę się że kupiłeś autko po taniości i jak niektórzy by usłyszeli ile za nią dałeś to też im by szczena opadła :rolleyes: Gratuluję i życzę miłego użytkowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx spoko, wiem juz o co niektorym chodzi :hi:

dzieki za porady, a dekielki juz zamówiłem te do ktorych link wrzucałem, wczesniej sprawdziłem wymiary i sa takie same jak na fotkach w aukcji wiec powinno byc oki tym bardziej ze mam te same fele co na aukcji

pzdr[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 23:42 _________________________________________________Dekielki dzisiaj doszły.

Sprawdzałem i pasują idealnie :good:

Teraz jeszcze ze dwa tygodnie w oczekiwaniu na malowanie furki i wreszcie bedę mógł pokazać ją w całej okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tam sie puknie tam sie stuknie i bedzi ejak nowa :P

silniczek podejrzewam ze nie chodzi źle :) nie jest to jakis tam potwór ale jezdzic i wygladać bedzie :)

podejżewam ze cena tez była atrakcyjna :)

gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak-z silnika 1.6 nic nie wykrzesasz i nie ma co przy nim dlubac ALE te audi mozesz niezle odpicowac i z dobrym gustem wiec olej silnik itp a pozadnie zajmij sie stylizacja auta :good: Jak juz zrobisz autko to nikogo nie bedzie obchodzic co jest pod maska ale jak to wyglada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym silnikiem wiem, że nie mam sensu nic robić bo zmiany będą pewnie minimalne i niezauważalne.

Skupię się na wyglądzie zewnętrznym, oczywiście stopniowo.

A co do ceny to na gotowo i z zarejestrowaniem wyjdzie mnie jakieś 20% mniej niż kupno tego samego rocznika z mocniejszym silnikiem w Polsce.

Najgorsze jest to czekanie. :kwasny:

Moze jutro jak się uda zarejestruje ją wreszcie i przejadę się.

Ale fotki dopiero wrzuce jak wroci z malowania i odnawiania felg.

Ewentualnie zarzuce na weekendzie fotki z środka bo zamówiłem radio i ciekawe jak bedzie się komponowało (czarno-czerwone). [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 13:13 _________________________________________________Mineło troche czasu i sytacja na polu walki też sie nieco zmieniła.

Koles który miał dokonac renowacji Alu po obejrzeniu stwierdział ze są to ori felgi, robione fabrycznie i że on ich tak nie odnowi więc na wiosne chce je sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale je zmasakrowałeś :decayed:

bez opon jeździłeś czy co? :kox:

tak zniszczonych felg jeszcze nie widziałem , domowo nic z nimi nie zrobisz a za renowacje zapłacisz niezłe pieniądze[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 23:30 _________________________________________________nie chcę żebyś się obraził ale to auto wygląda na totalną padakę..

mam nadzieję że nie strzelisz focha :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie jakbys poczytał moj temat to bys wiedział ze nie ja je tak załatwiłem bo dwa dni temu zacząłem auto użytkować.

A tego co tak jezdził i zjechał fele to bym przywiazał nogami do tylnego zderzaka :angry:

focha nie strzele, już się przyzwyczaiłem :gwizdanie:

ps. pozory mylą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie jakbys poczytał moj temat to bys wiedział ze nie ja je tak załatwiłem bo dwa dni temu zacząłem auto użytkować.

A tego co tak jezdził i zjechał fele to bym przywiazał nogami do tylnego zderzaka :angry:

focha nie strzele, już się przyzwyczaiłem :gwizdanie:

ps. pozory mylą

wiem że nie Ty Kolego , czytałem :)

ale ten co jeździł przed Tobą powinien zostać ukamienowany za to co zrobił z tym autkiem :thumbdown:

mam nadzieję że szynko je doprowadzisz do porządku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że to była jakaś stara baba ktora pożyczyła auto od męża i pewnie próbowała wjeżdzanie na kraweżniki przez 100 m albo i wiecej.

A tak w ogóle to ciekawe czy jestem pierwszym, który wstawia zdjęcia furki przed zrobieniem (nie mówie o tych co kupili "igiełkę").

Ciekawe jak byście komentowali niektóre śliczne (w chwili obecnej) A4, ktore przed oficjalną prezentacją miały np. wystrzelone poduchy i inne drobne zdarzenia typy muśnięcie przez tira :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolego nie ma się o co denerwować :naughty:

wrzuciłeś foty to każdy komentuje stan taki jaki widać

Doprowadzisz furę do porządku i będzie za***iście :good:

Mam nadzieję że będzie Ci służyć długo i bezawaryjnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do wszystkich, jeżeli ktoś ma do powiedzenia coś co nic nie wznosi do tematu to niech pisze ale w swoim wątku

Dlatego usunalem sporo zbednych komentarzy.

Jak ktos ma cos do powiedzenia, to niech to bedzie mialo rece i nogi.

Rozne glupie uwagi i docinki kasujemy. AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...