Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, każdy lubi co innego :)

Zresztą może jeszcze zmienie zdanie :gwizdanie:

Pamiętam, że jak miałem kupować felgi to byłem zdecydowany na jakieś 80% na Alutec Blade 17" a mam Tomasony 18" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel straszny Paweł na tym VT - skoovron'owe mi osobiście podobają się o wiele bardziej :good:

Kibel nie kibel ale jak mam zmieniać lampy to muszą być ciemne LED'y :cool1: .

Ewentualnie można byłoby ukąsić coś a'la skovroon'owe i lekko ściemnić. Na szczęście nie pali mi się w tym temacie.

Jak macie propozycje jakiś innych lamp to wrzućcie foty ewentualnie od razu VT. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel straszny Paweł na tym VT - skoovron'owe mi osobiście podobają się o wiele bardziej :good:

Kibel nie kibel ale jak mam zmieniać lampy to muszą być ciemne LED'y :cool1: .

Ewentualnie można byłoby ukąsić coś a'la scovroon'owe i lekko ściemnić. Na szczęście nie pali mi się w tym temacie.

Jak macie propozycje jakiś innych lamp to wrzućcie foty ewentualnie od razu VT. pzdr

Skovroon jestem :chytry: :chytry: :chytry::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Tomek, to wszytko przez McDonald'a

Ps.po amerykańsku czyta się tak samo:wink4:

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:47_________________________________________________

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

ledchrom.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Tomek, to wszytko przez McDonald'a :wink4:

Ps.po amerykańsku czyta się tak samo :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 17:47_________________________________________________

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

ledchrom.jpg

:naughty:

na pij sie wódki i daj spokój kolegom :sick3:

te przyciemniane są zdecydowanie lepsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a może takie "cacka" ukąsić :decayed:

napij sie wódki i daj spokój kolegom :sick3:

te przyciemniane są zdecydowanie lepsze :good:

spoko, spoko to był żarcik -chciałem tylko sprawdzić reakcje :wink4:

takie ledy to się nadają na zebrania OSP a nie do jazdy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Pawel. nigdy sie nie przejmowalem jak mi ktos cos gadal. zawsze robilem to co chcialem. jednym sie podoba drugim nie tak zawsze jest.

dla mnie te lampy i to autko jest poprostu odje.... szacunek dla ciebie.

czarny kolorek, piekne autko.trzym sie

Dzięki za miłe słowa :)

Ogólnie rzec biorąc w kwestii modów podążam zgodnie z trendami forum (większe fele, dokładki, itp.) ale staram się tez by fura była inna niż wszystkie i nie była kolejną fajną bryką podobną do tej czy innej.

Stąd też wybór takich a nie innych felg, których jak się nie mylę chyba nie ma jeszcze żaden inny forumowicz :naughty:

Niestety z LEDami nie ma już takiego wyboru nie mówiąc już o tym, że fajne są max dwa modele :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili. Są jeszcze czarne ze zwykłymi żarówkami, niestety dyskwalifikuje je szara obwódka, która na czarnym aucie rzuca się w oczy. No i jeszcze lampy podobne do Skovroona, tyle że z dymionymi kierunkami - ale problem w tym, że na fotach na allegro wyglądają super ale już na aucie widać, że w rzeczywistości kierunki nie są aż tak ciemne jak w ogłoszeniach. Sprzedawcy chyba opanowali podstawy photoshopa :>

A tutaj kilka fotek:

czarne LEDy:

forum3sml.jpg w512.png

forum22.th.jpg

forum23.th.jpg

forum24.th.jpg

czarne zwykłe:

forum4o.jpg w640.png

LEDy z dymionymi kierunkami:

forum5z.jpg w576.png

forum55.jpg w288.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się niedawno zakupiłem te ledy co na ostatnim zdjeciu tylko moje są nie ściemniane i wam powiem że fajnie to wygląda i będe chciał sobie ściemnić w następnym miesiacu bedę ściemniał szybki i te lampy są za bardzo rzucające się w oczy z tym niby chromem w środku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili.

A tutaj kilka fotek:

czarne LEDy:

forum3sml.jpg

Moim zdaniem najlepiej wyglądające ze wszystkich "każdych jednych okropnych" :cool1:

Ino będę se musiał szyby koniecznie pociemnić co by lepszy efekt był :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tak mniej wiecej wygladaja :)

Może wrzuć jakieś foto jak wyglądają Twoje. Bo te na tym ujęciu to żadna rewelacja :gwizdanie:

podłącze się niedawno zakupiłem te ledy co na ostatnim zdjeciu tylko moje są nie ściemniane i wam powiem że fajnie to wygląda i będe chciał sobie ściemnić w następnym miesiacu bedę ściemniał szybki i te lampy są za bardzo rzucające się w oczy z tym niby chromem w środku

pozdrawiam

Ta, daje po oczach ten niby chrom. Dobrze myślisz że trza ściemnić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...