Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterko kontra lusterko (brak sprawcy)


Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi: mam pytanie jak trakuję się sytuację jak na prostej drodze w nocy las z naprzeciwka dostaje lusterkiem o lusterko od osobówki niestety w moim przypadku była zbyt długa prosta i ciemno auto nie znane dogoniłem gościa który był już wyprzedzany przez sprawcę poszukiwania trwały zgłosiłem na policje ale co tu można zrobić ? już nawet jeśli bym trafił podejrzaną osobę bo kolega ma sąsiada co nagle ma lusterko ujeba.e ? uciekł bo może był na %% a nawet jak by nie to świadków nie ma każdy może mieć racje ogólnie lipton ale pytam znajomych kto widział ewentualnego sąsiada ze zmianami :facepalm: a ze człowiek mądry po szkodzie to i cb mógł włączyć tylko czas leci a antenę wyjąc z bagażnika to trwa podpytał bym ktoś widział co i jak ale teraz tylko moja strata lusterko nowe bedzie szyba poobijana (może się da spolerować)lakier na drzwiach poobijany do gołej blachy od pościgu czyli gra nie warta świeczki ale nie wszystko można przewidzieć :facepalm: temat dla wszystkich bo każdy może mieć taką sytuację z np pijanym który się nie zatrzyma a policja twierdziła że nawet jeśli by byłą kontra a on trzezwy to wina raczej na pół bo jak to udowodnić tylko sąd zostaje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sytłacje podobną miał mój kolega pourywali sobie lusterka nawzajem. Wezwali policję. Przyjechali i ustalili że nie można wskazać sprawcy i wlepili po 250 zł mandatu obu kierowcą za bepodstawne wzywanie radiowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sytłacje podobną miał mój kolega pourywali sobie lusterka nawzajem. Wezwali policję. Przyjechali i ustalili że nie można wskazać sprawcy i wlepili po 250 zł mandatu obu kierowcą za bepodstawne wzywanie radiowozu.

nie za bezpodstawne wezwanie radiowozu tylko za współwinę właśnie - brat mój tylko 100 przytulił w takiej sytuacji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współ wina, nie do udowodnienia ktos zjechal na pzeciwległy pas,

nie do udowodnienia w jego sytuacji, ale do udowodnienia jak by był przezorny i miał kamerkę samochodową za 150zł i nikt Ci nic nie wmówi ani nie wlepi mandatu, wszystko udowodnisz. Ja taką posiadam już koło roku, załącza się sama po odpaleniu auta i nagrywa całą trasę do zgaszenia samochodu.

W Rosji się już nauczyli i praktycznie każdy kierowca posiada kamerkę w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współ wina, nie do udowodnienia ktos zjechal na pzeciwległy pas,

nie do udowodnienia w jego sytuacji, ale do udowodnienia jak by był przezorny i miał kamerkę samochodową za 150zł i nikt Ci nic nie wmówi ani nie wlepi mandatu, wszystko udowodnisz. Ja taką posiadam już koło roku, załącza się sama po odpaleniu auta i nagrywa całą trasę do zgaszenia samochodu.

W Rosji się już nauczyli i praktycznie każdy kierowca posiada kamerkę w aucie

hmmm, nie wiem jak Twoja kamera, ale ogladalem kilka tanich i obraz na kompie tragedia, ale masz racje warto zainwestowac jak ktos duzo jezdzi, a co nagrywania nagrywa w petli, zaleznie od pamieci i samego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest obraz z obecnej kamerki którą posiadam, zmień sobie jakość na 720p HD, nawet na trybie pełnoekranowym jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie chodzi o nr rej! tylko o to że nikt Ci nie wmówi że wina obopólna jak urwiecie lusterka, on się nie przyznaje, a wiesz że to On zajechał na twój pas i masz dowód. Bez dowodu tak jak ktoś tu pisał wina obopólna i możesz jeszcze mandat dostać + naprawiasz na swój koszt swoje auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że by mieć świadka jadącego za sobą potwierdzającego że semochód jadący z przeciwka zjechał trochę na drugi pas i uszkodził lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

napisz na w takim razie NEX jaka masz kamerkę, model itp.

a koledze z pierwszego postu proponuje następnym razem przyłożyć się do pisania postów, bo "nie kumam" tej nowomowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że by mieć świadka jadącego za sobą potwierdzającego że semochód jadący z przeciwka zjechał trochę na drugi pas i uszkodził lusterko

Zeznanie nawet takich 2 świadków gdyby jechali z Toba to d*pa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taka kamerka nie głupia sprawa..... w innej sytuacji zawsze obydwoje winni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

napisz na w takim razie NEX jaka masz kamerkę, model itp.

a koledze z pierwszego postu proponuje następnym razem przyłożyć się do pisania postów, bo "nie kumam" tej nowomowy.

PRESTIGIO RoadRunner HD1 - zarąbista jakość. Nie radzę kupować nonamów za 50zł bo taką wcześniej też miałem i obraz to jest porażka.

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

REJESTRATOR TRASY KAMERA Prestigio RoadRunner HD1 (3076403283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja już spory czas temu płaciłem za nią 150zł w komputroniku, nie wiem czy teraz podrożały, czy na allegro drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...