Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2013 hot line na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja pewnie zdąze do MORDORU zajechać :wink: towar zaraz schładzam :decayed:

http://s19.postimg.org/pp5a078rn/IMG_8194.jpg

Grzesiu tylko tyle :naughty:

OK posmakujecie jeszcze FORUMOWEJ zeszłorocznej CYTRYNÓWKI :decayed:

cytrynowka.jpg

Opublikowano
Ja pewnie zdąze do MORDORU zajechać :wink: towar zaraz schładzam :decayed:

http://s19.postimg.org/pp5a078rn/IMG_8194.jpg

Grzesiu tylko tyle :naughty:

OK posmakujecie jeszcze FORUMOWEJ zeszłorocznej CYTRYNÓWKI :decayed:

http://s19.postimg.org/izyqk6nfn/cytrynowka.jpg

:slina: i do tego zmrożona :kox:

Opublikowano

Ekipa z WLKP żyjecie :whistling: czy już :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Jadym do mordoruuuuuuuuuu dominik przyjechal to nie bedzie okazji zeby pogadac, ale za to duzo okazji do sluchania

Opublikowano

Tylko tam nie psujcie sobie humoru i nie włączajcie meczu :facepalm:

Opublikowano
Tylko tam nie psujcie sobie humoru i nie włączajcie meczu :facepalm:

Daniel na smutno też się można uj***ć :grin::decayed: honorowe trafienie jest :banan:

Opublikowano

Tyż racja :decayed:

Opublikowano

Władi - mistrz parkietu :kox:

Opublikowano

Ja w imieniu lodzkiej hrupy poczyowej mowie PYK skonczylismy partie bilarda ping ponga i wlasnie delektujemy sie don perinionem

---------- Post dopisany at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

Aaa i na sankach o 5:30 zesmy skonczyli turnament

---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ----------

Duzej krokwi mamuzciej

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

Opublikowano

Żyje kto juz dzis w BT ?

Opublikowano
Żyje kto juz dzis w BT ?

Chcialbys cos cmyknac ? :)

Opublikowano
Żyje kto juz dzis w BT ?

Chcialbys cos cmyknac ? :)

najpierw trzeba by cos zjeść pózniej mozna pomyśleć :decayed:

Opublikowano

chyba już albo jeszcze żyjem pok. 11a :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Cos tu net nie działa , czy tylko u mnie ?

a tu takie tam widoczki z podróży do BT :decayed:

image.jpg

Opublikowano

nie łącze siè z wi-fi bo to masakra

Opublikowano

Wifi zdechlo ... daleko stad do najblizszego sklepu ? Wyjebalem cala nestea jaka mialem

Wysłane z Defy MB526 4.1.2

Opublikowano

a ja przezornie wzioł paluszek orange i mam neta :decayed:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

domin, żyjesz???????

Opublikowano

Wifi niestety padło :kwasny: niedługo jakieś śniadanie by się przydało wciągnąć :decayed:

Opublikowano
Wifi niestety padło :kwasny: niedługo jakieś śniadanie by się przydało wciągnąć :decayed:

jak tylu dzików się dorwało to i router się zagotował :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.