Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

Darek jak się śmiga na tych Nankangach ? można troche podzikować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jakos zapomniałem o tym ze sa nakangi i poszaleć trochę można, zakręty bez zastrzeżeń i na mokrym tez ok.

I sa cichsze od moich poprzednich michelinow ktore sie wyzabkowaly. :)

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 08:24 ----------

przyjechała manetka FIS od czornego no i teraz szukam jeszcze listwy na bok pasażera + ta na nadkole bo ktoś chciał mi zapierdzielić i ani on ani ma nie mam :/ mam nadzieje że zdąrze to ogarną c by auto na detailing jechało :kwasny:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 22:40 ----------

Kupie gwint, najlepiej sam przod a jak nie to może byc komplet od fwd.

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 12:13 ----------

Ok teraz trochę fotek :)

Grill S4 "on board" ( oczywiście czarny mat)

Zdj_cie_23_05_2014_20_26_46.jpg

a tutaj uchwycone z ciemnymi szybami:

Zdj_cie_11_06_2014_09_08_33.jpg

Zdj_cie_10_06_2014_19_55_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem bo wygląda nieźle. Też jestem Ciekaw co do szyb apropo ukradłeś mi grilla :whistling:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

PS: i czym malowałeś ramkę grilla ? Sprayem matowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill jeździ u mnie od ponad miecha :) także tego :)

A co do szyb to tył chyba 50% przepuszczalnosci a przod chyba cos 60-70. Nie pamietam.

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje ni tez sie podoba, na tył wpadnie niedługo mam nadzieniem dystans 5mm bo akurat tak sie zmieści ładnie :)

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię :D a tymczasem muszę zamówić dystanse bo koła sie pochowały na et35 :)

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zobaczę na 5mm co sie stanie. :decayed:

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4chlopa + wieksza dziura i nadkola popalone . ALe ogolnie wyglada zacnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj te 13mm bo węższe są bez centrowania (10mm mozna czasem trafić) a felgi wymagają jeszcze pierścienia centrującego także trochę strasznie może to wyglądać.. ja przynajmniej na takim zestawie bym nie zapier....

Nadkola zawsze można usunąć lub poprzycinać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są bez centrowania bo mam 5mm na tyle i jest ok 200km/h sprawdzone i nic się nie dzieje, może odwiedzę swojego tokarza co on na to tylko musiał bym mieć coś na dopasowanie by zrobił :wink:

Albo na tył wrzucić 10mm a na przód zapodać 5mm, obciera komuś et25 na 8" z tyłu bo nie mogą mi się nadkola palić bo palić będzie felga bo oponę mam 215/40 i ona z rantem felgi równo nie jest :/

---------- Post dopisany 10-07-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 21:58 ----------

image.jpg

image.jpg

Tak to wygląda na szybko na aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokladka i kox:banan:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Ile masz cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest jeszcze za miękko wiec robie na szybko kw bo juz zatarlem na koleinach spodem :decayed:

A cm hmm z 60-61cm max.

Jak zrobię kw to może może dokładkę położę :)

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na Allegro :wink:

---------- Post dopisany 12-07-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 19:18 ----------

Gwincik KW juz ogarnięty, niedługo powrót na stare dobre "śmieci", ale najpierw poprawki lakiernicza maski potem detailing :wink:

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...