Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ogarniemy temat :)

Chyba ze mi sie plany zmienia :decayed:

Wpadła dokładka cupra - na oem+ za duzo sie napatrzylem :kox:

yjanaqu6.jpg

I zmiana naklejki na szybie teraz jest lepiej:

tyhu6e9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko mam juz pomalowane i leży i czeka na chwile gdzie sie doczeka :D jeździłem juz na glebie 59-60 i powiem ci ze mam do narzeczonej 60km i ledwo dojechałem droga same kocie łby itp. Ale bie mowię nie bo we wrześniu slub i bedziemy u mnie to cos sie obniży :) drogi u mnie dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem znowu dystanse 5mm bo te co miałem jak założę to czuje bicie a bez nich jest ok i nie wiem o co kaman. Tył dorobiony 7mm i cisza. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł! Dawno nie oglądałem wątku. Robi robotę teraz :jerk: Fajnie w takich murzynach wygląda czarne koło z poler rantem :decayed:
A co do bicia... Masz może pierścienie centrujące? U znajomego w przez te pierścienie czasami bije i musi poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko bicie spowodowane jest tym ze nie masz centrowania w dystansie i koło nie jest centralnie na srodku .... przy małej predkosci ciezko jest to wyczuc lecz przy wiekszej owszem ..... wiem o to samo przerabiałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł! Dawno nie oglądałem wątku. Robi robotę teraz :jerk: Fajnie w takich murzynach wygląda czarne koło z poler rantem :decayed:

A co do bicia... Masz może pierścienie centrujące? U znajomego w przez te pierścienie czasami bije i musi poprawiać.

A dziękuje :decayed: no mam pierścienie centrujące w felgach z racji że są od mercedesa muszę obadać co i jak.

koleszko bicie spowodowane jest tym ze nie masz centrowania w dystansie i koło nie jest centralnie na srodku .... przy małej predkosci ciezko jest to wyczuc lecz przy wiekszej owszem ..... wiem o to samo przerabiałem :wink:

Ale centrowanie ma znaczenie gdy felga opiera się o piastę? u mnie jest o tyle źle że mam et35 i jak walnę 13mm to wychodzi mi et22 zmieści się ale musiałbym mieć na sztywno i spas a auto mam jako daily, :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam przód et 22 i dystans 13mm a tył 18 i dystans 17mm :jerk:

A fela ma et 35

cnlblqwc.jpg

Edytowane przez Michu B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie, ladnie, ale ta wlepa dappera nie bedac zrzeszonym z nimi to taka trocha wiocha, ale to tylko moje skromne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sie zrzeszyc :) a mi bardziej chodzi o samo znaczenie :decayed:

Wlasnie w tym przypadku raczej nie masz co liczyc na zaproszenie a sam sens drappera niestety nie ma odzwierciedlenia w tym aucie... Ale oczywiscie Twoj cyrk, Twoje malpy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli brunetki a drugi blondynki. Do każdego auta forumowego mógłbyś sie przyczepić.. A akurat moje nie odbiega jakos od wszystkiego nie mowię ze jest super nisko i szeroko ale w życiu czasem trzeba mieć ten złoty środek i kompromis. Hejty przyjmuje na klate, szkoda ze mało słów otuchy by działać dalej ale cóż :) czasem tak musi byc :hi:

Od razu nikt rs'a nie miał i czasem trzeba iść swoją droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli brunetki a drugi blondynki. Do każdego auta forumowego mógłbyś sie przyczepić.. A akurat moje nie odbiega jakos od wszystkiego nie mowię ze jest super nisko i szeroko ale w życiu czasem trzeba mieć ten złoty środek i kompromis. Hejty przyjmuje na klate, szkoda ze mało słów otuchy by działać dalej ale cóż :) czasem tak musi byc :hi:

Od razu nikt rs'a nie miał i czasem trzeba iść swoją droga

auto wyglada za***iście a swoja droga poł forum ma wlepy P/W i nikt o tym nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...