Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czym czyścicie szyby od wewnątrz ?


pablo666

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś ma jakiś niekonwencjonalny sposób na czyszczenie szyb od wewnątrz,

dla mnie najwiekszą trudnością jest dobrze umyć tylną szybę, macie jakieś skuteczne rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję dzisiaj pianki do czyszczenia monitorów - powinno być ok. Zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja psikam tym, co znajdę w kuchni do mycia okien domowych. Zazwyczaj Mr.Musle. Daje radę, nie mam smug. Wycieram jakąś szmatką Viledy i jest okej. A muszę dodać, że akurat smug bardzo nie lubię, zatem skuteczność tej operacji jest dość wysoka.

W piankę za 40 pln nie chciałem inwetsować, aczkolwiek tej metody nie neguję. Mi po prostu szkoda na to kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na BP kupilem sciereczki jedne do czyszczenia szyb od srodka a drugie do czyszczenia tapicerki.

bardzo dobre rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za numer z ta gazeta ? :mysli: Mi juz sil braknie na szyby, zawsze zostaja smugi widoczne pod slonce, probowalem juz wielu preparatow, szmatek, jednorazowych recznikow i bardzo ciezko domyc szybe zeby bylo dobrze :wallbash:

Sproboje ta pianke za 40zl moze da rade

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętająć tę dyskusję, wczoraj byłem w sklepie i widziałem, że te pianki do szyb stoją po 10-15 PLN (PLAK, Castrol, Shell) i się zastanawiałem... bo to już nie 40 PLN jak wyżej.

Naprawdę uważacie, że pianką da się zrobić szyby? Możecie mi polecić?

I czy tylko od wewnątrz? A od zewnątrz? (Chodzi tu bardziej o przednią szybę, jak się będzie miała później gdy spadnie deszcz i włączy wycieraczki - czy będą smugi?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam te pianki do monitorów Panowie ? Zdają egzamin? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić avanta :decayed:

papierowy ręcznik i Clin :good:

Śmiej się... Wiesz jak tam trudno łapę wsadzić ? :wink4: Tym bardziej, że raz przetrzeć nie wystarczy... Człowiek się napoci, że Hej ! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazety są dobre do niemal wszystkich szyb, to stary patent jeszcze przedpotopowy. Moja matka kiedyś w domu zawsze myła gazetami. ZERO smug. (tylko najlepiej czarno-białe gazety - dzienniki). :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...