Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klamka z tylnych drzwi do przednich czy podejdzie ?


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie . czy jak kupie klamke z tylnych drzwi to czy podejdzie ona do przednich . chodzi mi o to zeby nie miec wkładki zamka zeby nie było sie jak włamac do srodka . miałem wczesniej passata i niestety zbyt pózno o tym pomyslałem i niestety ktos se posiedział w moim aucie .

uprzedze pytanie co zrobie jak mi sie aku rozładuje :)

sposobem jest wyprowadzenie kabelka + poza komore silnika i wrazie gdyby aku padło wystarczy podpiąc zwykłą baterie 9v i otworzyc auto z pilota . sposób sprawdzony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ci się pilot rozkoduje albo rozsynchronizuje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcesz jeździć z wystającym kabelkiem ?:shock3:

Jeśli złodziej nie znajdzie zamka to wybije szybę.

Jedna rada, nie zostawiać nic w aucie co by mogło skusić złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek zawsze można gdzieś schować. Ogolnie ciekawy pomysł hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładke tylnej klapy bym zostawił na wypadek gdyby cos sie miało dziac z kabelkiem :) mysle ze wystający kabel dobrze zaizolowany gdzies pod nadkolem nie bedzie problemem .

jak miałby wybic szybe musiałby wchodzc przez wybita do srodka bo drzwi nie otworzy przez podwójne ryglowanie . mysle ze to spore uciażenie .

do passata włamali mi sie i nic nie ukradli ale siedzieli na moim fotelu i zrobili niezły kipisz w srodku w aucie . :kwasny: dlatego tez ponawiam pytanie ?:) czy klamka od tylnych drzwi bedzie paslowała do przednich ? ewentualnie od angola ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje tył do przodu, sam robiłem taki myk u siebie żeby zlikwidować wkładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jakos szybko opisac koszty i czy były jakies problemy przy przekładce ? czy masz jakis patent na rozładowany aku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jakos szybko opisac koszty i czy były jakies problemy przy przekładce ? czy masz jakis patent na rozładowany aku ?

Witam,

Ponawiam prośbę.W jaki sposób zdemontować nakładkę klamki zewnętrznej na taką bez wkładki na drzwi kierowcy, czy dużo roboty jest przy tym? Trzeba ściągać tapicerkę od wewnątrz? Prozę fachowców o pomoc którzy bawili się już w takie coś. :-) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...