Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny Zlot w BT zaliczony i poraz kolejny MEGA podziękowania dla Organizatorów za wypaśną imprezkę!!! Dzięki Panowie :notworthy::notworthy::notworthy::good: :good: :good:

Dziękujemy również wszystkim z kim mieliśmy okazję pogadać, popić, pośmiać się i pobiesiadować:grin:

Do następnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. Kolejny zlot zaliczony i MEGA udany... Dzięki wszystkim, których poznałem, z którymi się znałęm ale mnie nie poznali i dla tych z którymi się nie poznałem i trzeba to nadrobić. :decayed:

Do nastepnego! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję wszystkim którzy mnie tolerowali przez te 4 ciężkie dni:decayed::thumbup1: w przyszłym roku ruszamy z nowymi bitami evry bady pomarańcze Bożenka nie tańczy a ja tańcze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za super towarzystwo a organizatorom za ogarnięcie imprezy :wink::wink:

Grisza i Diman dzięki za transport mojego chudego dupska tam i spowrotem :wink:

Grzesiu sorki za te zdjęcia :decayed::decayed:

Wporzo przełknąłem to:facepalm::grin:

I oczywiście podziękowania dla organizatorów za mega zlot, dla mnie drugi, lecz pierwszy, który cały pamiętam:decayed:

Jeszcze raz podziękuwa dla wszystkich obecnych, miłą atmosferę, dobrą zimną wódkę i dobre żarło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje za super mega zlot :D Licze ze za rok poznam wieksza ilosc osob ;D Bo oczywiscie nie ma opcji bym sie nie pojawil ;D Pozdrawiam Organizatorow i jednoczesnie dziekuje ;) Ogolnie pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem i Tych ktorych nie ;D

Dzieki jeszcze raz ;) Bylo mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero dzis wrocilismy z Bukowiny. Zostalismy w osrodku... sami :)

Dolaczam sie ponownie do podziekowan dla chlopakow za organizacje! Za rok bede znowu obowiazkowo :)

Moze letni w Bukowinie... ? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero dzis wrocilismy z Bukowiny. Zostalismy w osrodku... sami :)

Dolaczam sie ponownie do podziekowan dla chlopakow za organizacje! Za rok bede znowu obowiazkowo :)

Moze letni w Bukowinie... ? :banan:

Oczywiście jak zawsze Ci co mają najwięcej do powiedzenia najmniej wiedzą...letni jest u Artura82:grin: sorki za OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero dzis wrocilismy z Bukowiny. Zostalismy w osrodku... sami :)

Dolaczam sie ponownie do podziekowan dla chlopakow za organizacje! Za rok bede znowu obowiazkowo :)

Moze letni w Bukowinie... ? :banan:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

...brakuje tego...:smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz na zlocie i nie ostatni niesamowici ludzie radośni i mili wielki szacun .. pozdrawiam...

dla pokoju 44 za nieustanna impreze swinta swinta itd jak i calego pietra 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję organizacji ale tylko z grzeczności

Ogólnie wszystko wyszło do bani, ludzie jacyś gburowaci z nikim normalnie pogadać nie szło.

Ogólnie rozpierdziel przez całe 3 dni sam nie wiem jak tam wytrzymałem do niedzieli a nie wróciłem od razu w sobotę z rana

żenada - ostatni raz jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie od czasu jak mam audi to 4 zlot ogólnopolski :decayed: co rok zawsze cos mi wypadało. Pierwszy i na 100% nie ostatni na którym byłem I będe. Podziekowania dla organizatorów i wszystkich obecnych( szczególnie dla 4 piętra ,, ona tanczy dla mnie , everybody i swinta swinta'') klimat mega

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie od czasu jak mam audi to 4 zlot ogólnopolski :decayed: co rok zawsze cos mi wypadało. Pierwszy i na 100% nie ostatni na którym byłem I będe. Podziekowania dla organizatorów i wszystkich obecnych( szczególnie dla 4 piętra ,, ona tanczy dla mnie , everybody i swinta swinta'') klimat mega
A słuchy chodzą że 4 piętro ujowo się bawiło:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie od czasu jak mam audi to 4 zlot ogólnopolski :decayed: co rok zawsze cos mi wypadało. Pierwszy i na 100% nie ostatni na którym byłem I będe. Podziekowania dla organizatorów i wszystkich obecnych( szczególnie dla 4 piętra ,, ona tanczy dla mnie , everybody i swinta swinta'') klimat mega
A słuchy chodzą że 4 piętro ujowo się bawiło:polew:

no tak bo bawili się wszędzie gdzie się dało :naughty:

a co do zlotu letniego w BT to jestem na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję organizacji ale tylko z grzeczności

Ogólnie wszystko wyszło do bani, ludzie jacyś gburowaci z nikim normalnie pogadać nie szło.

Ogólnie rozpierdziel przez całe 3 dni sam nie wiem jak tam wytrzymałem do niedzieli a nie wróciłem od razu w sobotę z rana

żenada - ostatni raz jechałem

Ty już musisz mieć nieźle wlane

:decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy i wiem , ze na pewno nie ostatni ..... było zajefajnie ....:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

KAROL , ZUZIA - dzięki , że nas wkręciliście w te dwa dni szaleństwa ....

ps..

SORRY dla tych , których zagłuszałem na KARAOKE (żona mi powiedziała :polew:) , mnie już tam nie było :banan:....

ale sa zdjęcia i wspomnień czar wraca..

DAREK:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz na zlocie i nie ostatni niesamowici ludzie radośni i mili wielki szacun .. pozdrawiam...

dla pokoju 44 za nieustanna impreze swinta swinta itd jak i calego pietra 4

Siema ja Ci dziękuje za mojego bodyguard-a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jacyś gburowaci z nikim normalnie pogadać nie szło

Tacy wszyscy są ze Śląska :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jacyś gburowaci z nikim normalnie pogadać nie szło

Tacy wszyscy są ze Śląska :doh:

Nie wszyscy.....

To ,że mu buchnęli auto......i dopiero na holu się okazało ,że to jest diesel zamiast benzyny.....na pewno nie było ani miłym ani przyjemnym zaskoczeniem .........więc łebonie doszły do wniosku ,że szkoda roboty i zachodu dla takiego gnojowozu...........po kilku dniach dla niepoznaki ......oddali.....wkurfieni i szczęśliwi jednocześnie ,wiedząc ,że zamawiający na pewno by się nie dał nabrać na takie coś......:decayed:......

,

....a właściciel ma żal do Wszystkich i o wszystko po tym jak mu to napisali w maliu ,że tak się nie robi.....

Od tego czasu bardzo się zmienił i nigdy pewnie nie będzie już taki jak kiedyś.......

....weź to pod uwagę......

i proszę nie pisz wszyscy......

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...