Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b5 zamyka sie sam po minucie z centralnego jak to wylaczyc


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie otoż dziś zobaczyłem podczas otwarcia drzwi z pilota, ze po około minucie się znow audi zamknęła :facepalm:sama , nie zamyka się gdy włożę kluczyk do stacyjki hmm to pewnie jakas funka ale jak ją wyłaczyc we wcześniejszej b5 też to aktywowałem przypadkiem za pomocą pilota nieświadomie i widocznie znów to uczyniłem ale jak to wyłaczyć:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm dokladany z pilotem czy oryginalny sterownik zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zobaczyłem podczas otwarcia drzwi z pilota, ze po około minucie się znow audi zamknęła :facepalm:sama , nie zamyka się gdy włożę kluczyk do stacyjki hmm to pewnie jakas funka ale jak ją wyłaczyc

....hmmm, jeżeli pilot fabryczny to nie wiem czy warto to wyłączać - to bardzo pożyteczna funkcja, zapobiega pozostawieniu otwartego auta w przypadku, gdy np. zamknęłeś samochód pod marketem a odchodząc omyłkowo nastąpiło wcisnięcie przycisku w pilocie, którym otwierasz drzwi. Nie musisz wkładać kluczyjka do stacyjki - wystarczy otworzyć drzwi lub bagażnik. A jak po minucie nie otworzysz drzwi auta centralka samoczynnie rygluje zamki i auto jest znowu zamknięte przed dostępem osób niepowołanych :wink: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna rzecz też to mam i sobie chwalę tak jak kolega wyżej pisał wystarczy otworzyć drzwi i już nie zamknie.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej to miec niz nie miec jak wyzej pisza

dokladnie jak niechcacy wcisniesz otwórz na pilocie i nie zobaczysz to samo sie zamknie, przydatne

wystarczy ze w ciagu minuty otworzysz drzwi albo klape i juz sie nie zamknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem przydatne ale nieraz zostawię kluczyk w srodku i się zamknie :) może i niech zostanie ale chce wiedzieć jak to wlaczyc tą funkcje i wylaczyc :) poprzez scyzoryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze opcja samozamykania na odpalonym silniku po przekroczeniu jakiejs predkości, ale nie pamiętam kodowania:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś nie chalo lolo bo ta funkcja powinna działać tak ze po otwarciu drzwi nie powinien się juz zamknąć a Ci się zamyka nawet jak otworzysz drzwi tak ?

E to szukaj przyczyny bo faktycznie poiebane coś

Kowi a była ta opcja w b5 ze rygluja się drzwi po przekroczeniu na 15 km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyna tkwi w samym mechanizmie zamykania ,jest tam mikrostyk który informuje sterownik czy faktycznie drzwi zostały otwarte po odryglowaniu centralnego, jeśli więc takowy mikrostyk nie działa poprawnie centralka rygluje drzwi. zakup mechanizm zamka i wymień go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest taka opcja zamykanie drzwi i bagaja po przekroczeniu 15km/h albo samego bagaznika po 5km/h

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kodowanie-sterownik-audi-a4-b5-1995-2001-a-3614/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh zamki to ja mam w zapasie ,czyli musze wymienić:wink: ahh no dobrze to jeszcze proszę o jedno pomoc wczoraj nabyłem nowy nabytek a4 b6 sline 04 sport i mam do niej jeden kluczyk i ona sama się zamyka nawet jak ma kluczyk w stacyjne na postoju itp. po zamknieciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też uważam ze jeśli auto się zamyka samo bez kierowcy z kluczykami w środku to coś nie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...