Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie


solaris1984

Rekomendowane odpowiedzi

SRP i na to 476 i będzie ok :decayed:

Powiedzcie mi jeszcze tylko jakich najlepiej padów/ściereczek/aplikatorów użyć do nakładania obu preparatów SRP i 476?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pytanie czym usunąć smołę z maski,zderzaka i lamp (lampy po lifcie)

SNB MAC PRICKBORT MAC 124 - 1L USUŃ SMOŁĘ ZOSTAW WOSK - ShowCarShine - Detailing Shop

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

SRP i na to 476 i będzie ok :decayed:

Powiedzcie mi jeszcze tylko jakich najlepiej padów/ściereczek/aplikatorów użyć do nakładania obu preparatów SRP i 476?

tu np masz gotowy zestaw:

MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - Mr Cleaner Detailing Sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przymierzałem się do zakupu w/w zestawu, ale znowu znajomy zaproponował mi coś takiego:

Dodo Juice Lime prime pre-wax cleanser 250ml - waXclusive auto detailing shop

Poorboy's World Natty's Paste Wax Red 227g - waXclusive auto detailing shop

Podobno nadaje się do nakładanie ręcznego, bardzo łatwo się to aplikuje i daje poprawę wyglądu jeśli lakier nie był polerowany. No i co w końcu wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przymierzałem się do zakupu w/w zestawu, ale znowu znajomy zaproponował mi coś takiego:

Dodo Juice Lime prime pre-wax cleanser 250ml - waXclusive auto detailing shop

Poorboy's World Natty's Paste Wax Red 227g - waXclusive auto detailing shop

Podobno nadaje się do nakładanie ręcznego, bardzo łatwo się to aplikuje i daje poprawę wyglądu jeśli lakier nie był polerowany. No i co w końcu wybrać?

czy kupisz to czy tamto i tak raczej nie będziesz widział różnicy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym problem, że ten i ten będzie ok:decayed: Postawię, więc chyba na ten pierwszy zestaw (AG SRP + 476), chociażby ze względów ekonomicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w tym problem, że ten i ten będzie ok:decayed: Postawię, więc chyba na ten pierwszy zestaw (AG SRP + 476), chociażby ze względów ekonomicznych.

ręcznie na lakierze audi to i tak jest niezła siłownia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, słyszałem:facepalm: Powiedzcie mi tylko czy 476 można nakładać bezpośrednio po AG SRP czy trzeba czekać np kilka godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw bedzie lepszy jesli chodzi i szajn. Jesli masz ciemny lakier lepsze efekty da AG UDS niz AG SRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o UDS, bo mam kolor czarna perła, ale słyszałem opinie, że po UDS lepiej nie kłaść wosku:

Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Autoglym na rysy- SRP czy UDS?

Różnie są opinie, a mi zależy na czymś z czym będzie się łatwo pracowało (będę wszystko robił ręcznie) i żeby przykryło mi drobne ryski itp.

Tak przy okazji co sądzicie o kombinacji SRP + FK 100p Hi-TEMP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 476 i FK i nie widać wielkiej różnicy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się z nimi pracuje? Jest jakaś różnica przy ręcznym nakładaniu i polerowaniu? Chciałem kupić ten FK 1000p na próbę, widziałem, że mają opakowania 59ml za ok 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się z nimi pracuje? Jest jakaś różnica przy ręcznym nakładaniu i polerowaniu? Chciałem kupić ten FK 1000p na próbę, widziałem, że mają opakowania 59ml za ok 20zł.

nakładanie wosku i przetarcie mikrofibrom to pikuś:wink:, najwięcej roboty z przygotowaniem powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to nie bierz ani 476 ani FK1000 tylko wez Poorboy,s World Natys Blue/Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to nie bierz ani 476 ani FK1000 tylko wez Poorboy,s World Natys Blue/Red

Masz na myśli to, że łatwiej się z nim pracuje czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepiej pachnie, podobno jest naturalny a trzyma mocno, tak latwiej/przyjemniej sie z nim pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...