Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana tunelu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce wymienić tunel mam z uchwytem ori cullmann, a chce wstawić bez. Proszę o podpowiedzi do sposobu zmiany.

Opublikowano

Sposob jest jeden;wywalasz stary i wstawiasz nowy.

Opublikowano
  • Autor

To wiem - ale może ktoś kto to robił ma jakieś zdjęcia, opisy co i jak, co jest potrzebne itp.

Opublikowano
To wiem - ale może ktoś kto to robił ma jakieś zdjęcia, opisy co i jak, co jest potrzebne itp.

A szukałes cos na FORUM :question:

Zaczynamy od wyjęcia radia/RNS-E przy pomocy kluczy „wyjmaków”

KEY_RNS-E.jpg

Panel klimatyzacji da się teraz wysunąć bez problemu – odłączamy jego okablowanie

KEY_climatronic.jpg

Ściągamy górną ramkę...

KEY_frame.jpg

...i na wszelki wypadek szufladkę/przełączniki i uchwyt kubka

KEY_cupholder.jpg

Teraz tylna popielniczka...

KEY_cigrear.jpg

...i podłokietnik.

KEY_armrest.jpg

Popielniczka z przodu

KEY_cigfront.jpg

Ramka skrzyni biegów – w automacie wyjmujemy ramkę całkowicie. W przypadku manuala nie ma takie potrzeby – wystarczy odpiąć ramkę i obrócić ją wraz z mieszkiem przodem do góry (pozwoli to na ściągnięcie konsoli bez dodatkowego bawienia się w ponowne mocowanie mieszka do drążka zmiany biegów).

KEY_ramkabieg.jpg

Zanim zabierzemy się za tunel – został jeszcze uchwyt telefonu

KEY_telholder.jpg

Czas na część główną :)

KEY_console.jpg

Wszystkie śruby zaznaczone są na rysunku – boczne (w nogach) są zaślepione małymi plastikami. Troszkę kłopotu może sprawić pozbycie się elementu opisanego jako nr 5. Trzeba go podważyć a następnie odkręcić i wyciągnąć widełki znajdujące się pod nim (6). Po rozkręceniu pozostałych elementów pozostaje już tylko ściągnąć tunel (delikatne problemy będą w okolicach ręcznego – jego obudowa jest przymocowana do tunelu 2 kołkami .

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dziękuje. Świetny manual i opis. Same konkrety.

Opublikowano

wymieniałem u siebie , naprawdę żaden problem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko już jasne wątek do zamknięcia

Opublikowano

może sie przydać :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A orientuje się ktoś czy posiadając zapalniczkę obracaną/chowaną, przy zakupie tunelu ze zwykłą zapalniczką sterczącą do góry, idzie podmienić ją z tą zwykłą?

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

I jak się ma kwestia tunelów 1DIN i 2DIN? Czym one się różnią? Czy tylko koszami? Czy jest możliwość podmiany tunelu 2DIN na 1DIN?

Opublikowano
A orientuje się ktoś czy posiadając zapalniczkę obracaną/chowaną, przy zakupie tunelu ze zwykłą zapalniczką sterczącą do góry, idzie podmienić ją z tą zwykłą?

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

I jak się ma kwestia tunelów 1DIN i 2DIN? Czym one się różnią? Czy tylko koszami? Czy jest możliwość podmiany tunelu 2DIN na 1DIN?

do klimatronika trza przyciac 1dinowa

Opublikowano
A orientuje się ktoś czy posiadając zapalniczkę obracaną/chowaną, przy zakupie tunelu ze zwykłą zapalniczką sterczącą do góry, idzie podmienić ją z tą zwykłą?

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

I jak się ma kwestia tunelów 1DIN i 2DIN? Czym one się różnią? Czy tylko koszami? Czy jest możliwość podmiany tunelu 2DIN na 1DIN?

różnice między tymi tunelami dotyczą wycięć pod niżej umieszczony klimatrtonik w przypadku 2din oraz nieco inną popielniczkę (ta z wersji 2din wymaga wycięcia dwóch zaczepów z tunelu 1din). Generalnie lepiej kupić tunel 1 din i samemu w razie potrzeby dostosować do 2 din. W drugą stronę czyli montaż 2 din do 1 din nie pójdzie bo zostaną dziury po bokach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli mam tunel 1 din na kaseciaka a chcial bym wstawic radio 2din z ekranem nie ori tylko jakies allegrowe to da sie to zrobic w warunkach parkingowych ? :-) klimatronik przeniesc na dol i wstawic radio ? Czy trzeba jakos ten kosz wymienic ? Lub przerobic ?

Opublikowano

kosz musisz wymienic,tunel mozna przyciac i panel klimatronika tez tylko trzeba miec do tego dobra reke:wink:

Opublikowano

Widzac ceny kosza chyba lepiej kupic radio 1din z wysuwanym wyswietlaczem :-)

Opublikowano

a to juz kwestia gustu i estetyki:wink:

Opublikowano
Widzac ceny kosza chyba lepiej kupic radio 1din z wysuwanym wyswietlaczem :-)

Ja np. kupiłem za 100 zł. Wystarczy szukać, a nawet 150 zł za kosz to chyba nie tak dużo.:wink:

Opublikowano

Gratki, swietny opis, niebawem zasiade do teo w moim, bo poprzednik zakleil dziury po cullmanie :mad:

Posted by TapaTalk2

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest ktoś w okolicach Warszawy kto w rozsądnych pieniądzach wymieni mi ten tunel? No i oczywiście wie jak to zrobić a nie będzie uczył się na moim ;)

Ja samemu wolę się za to nie brać. Jestem fachowcem w innej dziedzinie.

Może być info na PW

Opublikowano

Witam , a ja mam pytanie chce sobie wstawic radio z nawigacja oryginał audi RNS czy to radyjko pasóje do wszysrtkich modeli b6 ? obecnie mam symphony audi , a chce zmienic na navigation plus i ztad pytanie czy bedzie pasowac bez zadnych przerubek??

Opublikowano

jak masz kosz 2din to bedzie pasowac:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.