Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po co ten dział?


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Te silniki się nie psują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak "poważnie" co możecie ciekawego napisać na temat tego silnika?

Rozważam zakupienie Avant'a w 2,7BiT - jak wygląda eksploatacja tej jednostki? Wymiana rozrządu, tarcze hamulcowe, klocki, zawieszenie, jednym słowem wszystko.

No i oczywiście wzbudzę zapewne oburzenie u niektórych ale zadam pytanie: a jak te silniki sprawują się z gazem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie powiem, że i mnie kusi ta jednostka, napiszcie cosik o niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że te silniki się nie psują? Pół roku minęło i jeden post. JEDEN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy jak kupia i się coś popsuje to nawet na forum sięe nie opłaca zakładać tematy tylko od razu albo do żyda albo spychaja z urwisk:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeży nabywca 2.7T powiem tylko tyle, że zapier...nicza :decayed: Z czasem będę się mógł wypowiedzieć na temat awaryjności, w chwili obecnej ma 250tys km i jest igła.

To teraz jest Was dwóch :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch? Ciężko uwierzyć, w dwunastu bym ledwo uwierzył ;)

Mam zagwozdkę, gdyż obroty biegu jałowego minimalnie falują. Kolega twierdzi, że to kwestia cewek zapłonowych i nie ma szans ustawić obrotów na "sztywno" w obecnej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogrzewany garaż, to w zimie daje bardzo dużo, silnik się rozgrzewa momentalnie i o wiele mniej pali na krótkich trasach. Moja 1.8T w poprzedniej A4 paliła koło 10 w mieście, tyle co S4 na raczej wolnej trasie.

Ale... jak chcesz się sporo ścigać po mieście to ponad 20 litrów spokojnie weźmie. Chociaż jak porównuję z kolegi Imprezą STI, to S4 pali mało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata śmigam codziennie po 30-40km po warszawskich korkach. Poniżej 18l gazu nie zszedłem nigdy, nie da się :) I tak jak Buba mówi - po co ten dział?:D To się nie psuje, w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAZ????:shock3: PROFANACJA!!!!!!!!!!!!

weź już lepiej nic nie pisz:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z Was nadal jest zadowolonych z tej jednostki a ilu już poszło z torbami :kox:

Sam od trzech lat jestem po swapie w swojej B6  od razu zrobionej na 470/600 i  nic wielkiego nigdy się nie stało .

Drobne mankamenty owszem się pojawiały ale w proporcjach do tego ile radości z jazdy daje teraz auto to promil .

Dlatego idziemy z mocą w górę . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...