Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC_0069.jpg

A4 B5 z roku 1999 ,

1.9TDI AFN 110 km

Od początku użytkowania należało zrobić ... zawieszenie cały przód , rozrząd , oleje, filtry ,

zrobiłem / wymieniłem :

-lampy tył na oryginał :thumbup1:

-ori xenon :thumbup1:

-dokładki w kolor :thumbup1:

-czujniki cofania :thumbup1:

-dekory ( black piano ) :thumbup1:

-roleta na tylnej szybie :thumbup1:

-oryginalny pilot od zamykania system comfortu (zamykanie się auta po przekroczeniu 30km/h ) :decayed::thumbup1:

-środek oświetlany w led :thumbup1:

-gwint :thumbup1:

-moduł świateł dziennych DRL (30% świateł długich ):thumbup1:

-fis :thumbup1:

-18` A8D2

-itd

plany rzezania są jeszcze dłuugie ale w skrócie to :

-Recaro

-tempomat

Jest (2014r) :

DSC_0024.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0038.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Było (2012r) :

a9ef23fd263d827fm.jpgf67120eb49ecf27am.jpg3723781984d5eb59m.jpg935fb77cd5cec255m.jpg

Było (2013r) :

11210_638339666196342_1152210681_n.jpg

526887_638339786196330_1583958724_n.jpg

548408_638339516196357_2031561372_n.jpg

1234238_638340102862965_1082517707_n.jpg

1236255_638339872862988_1617652954_n.jpg

1239441_638339392863036_1999481662_n.jpg

1239641_638340206196288_657442889_n.jpg

DSC02525.jpg

1005267_594774723886170_278784406_n.jpg

942088_594774747219501_1534664024_n.jpg

DSC02482.jpg

DSC02495.jpg

DSC02496.jpg

DSC02500.jpg

DSC02507.jpg

DSC02515.jpg

DSC02529.jpg

DSC02530.jpg

DSC02531.jpg

mile widziane podpowiedzi:decayed:

Opublikowano

to juz 3 w tym najlepszym kolorze ;p autko fajne zmiana lamp tyl oczywiscie wielki plasu tylko widze ze one zawsze maja ten brazowy srodek ;/ taki jak u mnie sraczkowaty

Opublikowano
  • Autor
tylko widze ze one zawsze maja ten brazowy srodek ;/ taki jak u mnie sraczkowaty

Mi osobiście podoba się środek jasny beżowy :P

a kolor jest piękny i niespotykany :wink:

Opublikowano

wiem bo mam idento :) tylko ja mam avanta ja mam problem z tapicerka bo nie umiem dostac nigdzie takiego fotela a kupilem juz rozwalony ;/ i chyba bede szukac skory

Opublikowano
  • Autor

znając życie przetarte boczki , ale to można ładnie dać obszyć , ładnie potem wygląda , można dobrać kolor , skóra/materiał wszystko a nie jest to takie drogie :wink:

Opublikowano

nie ja mam dziurawy fotel ;/ wiec predzej zakupie skore

Opublikowano
  • Autor

58100718451228604434.jpg

skromne alu na to lato

Opublikowano

te felgi to 16 cali? to jak chcesz takie opony założyć to koniecznie obniż auto bo będzie taka koza że nie wiem...:kox:

Opublikowano

taki rozmiar felgi to na zime sie kupuje, a opony mozesz juz sprzedać, do tego rozmiaru to sie zakłada 205/55 ewentualnie 50, ale nie 45 czy co gorsza 40:decayed: będzie smieszne to auto jak to załozysz:polew: koła nie proporcjonalnie małe do nadwozia i d o tego komiczna szpara miedzy kołem a błotnikiem:polew: ale dla zdjecia mozesz przymierzyc:grin:

Jak chcesz miec nisko to nie -15 tylko gwint i do tego nie 16 a conajmniej 18 i dopiero profil 40:whistling:

Opublikowano

Felgi na zimówki by się nadały bo na lato 17 to min i nie tłumaczyć mi się tu kiepskim stanem dróg :decayed:

Kolor i wnętrze świetne. I nie sraczkowate tylko przytulne:grin:

Hidy to raczej do pierwszej kontroli na drodze, nie lepiej 4300? więcej byś widział i miał spokój.

Opublikowano
  • Autor

co do hidów to nie ma problemu policja się nie czepia , są sprywskiwacze jest ok , alumy na lato myślę nad 18` sline , a obniżanie to na chwilę obecną pójdzie bankowo -40 a co dalej czas pokaże ;P

Opublikowano

Powiem tak ladna lecz ten moto w garazu ogien :kox:

Opublikowano
  • Autor

ciemne pasy (wygląda według mnie dobrze) , naprawa podgrzewania tylnej szyby , rozebrany gril pomalowany podkładem przygotowany do malowania

pasy i przedni grill :banan:

14473475299171541958.jpg

46897183255114197536.jpg

pasy:

26311452658535862589.jpg[

10825986704173644361.jpg

Opublikowano

No ładnie , nie wolałes dac ramki w mat?

Opublikowano
-lampy tył zmienione na oryginalne a nie jakieś wieś tun :P
-ksenony HID 8000k

z tyłu dobrze zrobiłes, ale za to z przodu zrobiłes to co było z tyłu... fajnie ze wali na niebiesko po oczach innych kierowców:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
No ładnie , nie wolałes dac ramki w mat?

myślałem nad tym , też tak będę robił tylko chciałem jak będzie wyglądać w pełnym połysku :)

Opublikowano

Audi zajefajny:thumbup1:, bardzo ładny kolor super prezentuje się lakierowany grill. Czekam z niecieprliwością na te -40 :) może razem uda nam się coś pomodyfikować przez wakacje. Dzisiaj na wspólnej sesji z moim Lancelotem było super, oba autka ładnie się prezentowały. Myślę, że dojdzie troszkę fotek do tego tematu? Jak tam krwostoczerwone zaciski? Krew tętnicza czy żylna xD? Pozdro Dadok :)

Opublikowano
  • Autor

Zaciski jak na razie przednie pomalowane na czerwono (nietypowy czerwony) , tylne w najbliższym czasie

i przy okazji mała sesja - parę zdjęć z niej - zdjęcie zacisków gotowych :)

61673367412830358869.jpg

68555488750801288896.jpg

33252370540017230973.jpg

27490136638396663166.jpg

87755010488693141561.jpg

74092742165119883956.jpg

dzięki Andrzej http://a4-klub.pl/members/andrzej+toja-89992/ za dziś :)

sory za zdjęcia ale jak narazie uczę się robić dobrych fotek :)

Opublikowano

Też czekam na efekt obniżenia. Planuję u siebie i chcę zobaczyć jak będzie to wyglądało.

Opublikowano

Dzięki nie no Audi wymiata :P sesję uważam za udaną :) oby więcej. Mogliśmy przynajmniej na myjnię skoczyć :facepalm: chociaż takie drogi w Cn że zaraz były by brudne. Teraz Lancelot czeka na modyfikacje, co proponujesz Michał?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.