Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest kosa :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Ogólnie kox:kox: ale jednak nie pasują mi na kole te malunki:decayed: ale Twój wybór

Opublikowano

Krzychu przypominam się :D:grin::polew:

Opublikowano

Wypieprz te chromy i bedzie malina :wink:

Znaczki na felgach bym wywalil albo zostawil przewrotnie na jednej...

Opublikowano

Pięęęęęęęęęęęknie :kox:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

bez chromow to w ogole bylby kot :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no gdybym nie miał od kupna pakietu chrom to zapewne autko było by w wersji Mega Black :decayed:

ale tak to szkoda mi trochu tego wszystkiego :decayed: no i lustra s4 by nie pasowały.. więc narazie zostanie, ale trafne uwagi chlopakyy :wink:

ps. fajno że się podoba :decayed:

Opublikowano
no gdybym nie miał od kupna pakietu chrom to zapewne autko było by w wersji Mega Black :decayed:

ale tak to szkoda mi trochu tego wszystkiego :decayed: no i lustra s4 by nie pasowały.. więc narazie zostanie, ale trafne uwagi chlopakyy :wink:

ps. fajno że się podoba :decayed:

to robimy wymianke - ja Ci daje swoje a Ty mi swoje i każdy jest zadowolony :D Ty chcesz czorne które ja mam , a ja chce chrome które Ty mosz :) deal ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze czego :kox: dolicz 1000 za lustra fotochrom s4 :kox: i 2000 za to że będziesz miał je ode mnie, ludzie z zazdrości będą klękać przed twoim autem :grin:

Opublikowano

Wszystko fajne ale jak dla mnie to troche za malo napisow s-line.Ja bym jeszcze nalepil takie na lusterka i bylaby "kosa" robiąca robote :wink:

Opublikowano

chromy troszkę psują....lustra czarne i ramki mat

Opublikowano
  • Autor

no i udało się dorwać siateczkę do bagaja :decayed:

4g97.jpg

Opublikowano

siateczka super sprawa będziesz zadowolony :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

już jestem mega fajna rzecz, w końcu nic nie latta :decayed:

do tego pod klapę bagażaja wpadła torba na waciki :naughty:

oo to to to mniej lub wiecej ta ka takata :decayed:

ibz7.jpg

Opublikowano

Taką torbę to ja biorę jak na tydzień wyjeżdżam:polew:

Opublikowano

mi sie wsio podoba oprocz tych napisow na felach :wink: ogolnie kurna jest szatan:slina:

Opublikowano
  • Autor

no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa :decayed:

Wladymircu :decayed: toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził :kox:

Opublikowano
no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa :decayed:

Wladymircu :decayed: toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził :kox:

lub t-shirta dziny i plaka:grin:
Opublikowano
no i udało się dorwać siateczkę do bagaja :decayed:

http://imageshack.us/a/img69/8756/4g97.jpg

To ori siatka? Czy jakaś uniwersalna? Wygląda spoko:thumbup1:

Nie znam się (jeszcze), wybacz:glupek2: :wink:

Opublikowano
  • Autor

ori ori :decayed: 8E5861869 :wink:

Opublikowano

Krzychu , czy Ty przestaniesz ... bo mi " gul skacze" .

Czego by nie szukał , to zaraz ma :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.