Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line


amaradaar

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie że nie :decayed: ale jak będę sprzedawał autko to wylatuje rns-e i żeby nie było kupiłem panel z mała navi i będzie śmigać jak nowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieć znaczy móc :naughty:

nie prawda , ja już od pół roku do swojego szukam i d...a :( bo te naleśniki na dłuższą podróż są okropne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ten znów reza :grin: :grin: :grin:

Grubo Krzychu , grubo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób edytka dalej te przysiady to też będziesz miała taki stołek :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami :decayed: eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem :wink: no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już :naughty::decayed:

Edytka, Młody chyba wczoraj za dużo ginu z tonikiem wstrząśniętego niewzmieszanego chlapnął :naughty::whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym mam się chwalić przecież mam serię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ledy serią ciśniesz to ja wiem :decayed: no nowe fotelunie wsadziłeś masz pakieta slinera :decayed:

spokojnie jest jest czym się chwalić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz :decayed: a się zastanawiałem czy by nie odkleić folii i teraz nie wiem co robić bo jednak rozpoznawalny :decayed:

no i jest fotele B7 grzane wiadomo chciałoby się w pełnej elektryce pamięci itp.. ale skąd jak sam Wojtek takich dla Siebie nie może dorwać... btw Dzięki Wojtek :hi:

Nie ma za co.

Szkoda, że nie było dane się spotkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet bardziej niż szkoda bo bym przy okazji wyrwał jeszcze parę gratów :decayed: ale co się odwlecze to nie uciecze :decayed: może na ogólnopolskim :wink:

img0703oe.jpg

ostatni mochikanin :decayed:

no i jest ostatnia rzecz której brakło do s-line plus :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poka poka ale w nocy z kalkulatora to ja se mogiem co najwyżej przez nogiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jaki znów, dopiero, Pixuś TY się lepiej pochwal swoimi modami :decayed: eee bo Ty Maniek to masz kolor banan czy jak mu tam i dlatego no i pewno szukasz w pełnej elektryce bo masz takie naleśniki, a z tym to i sam Wojtek ma problem :wink: no chyba że dziabniesz Recarosy od raz i już :naughty::decayed:

na recaro mnie nie stać :(:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no niestety recaro mają jedną wadę mało kogo na nie stać bo do tanich to one raczej nie należą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dziękuję :decayed: no to dalej dalej bo efekt jak najbardziej daje radę :naughty:

jutro jak pozwoli pogoda to zrobię parę fotek :decayed:

img0705fy.jpg

img0704au.jpg

no i cóż tu wiele pisać :decayed::whistling:

sam0492pi.jpg

sam0495z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...