Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Blokada składa się jak Najman podczas walki, w wyniku ciągłego po niej jeżdżenia, więc jak któryś pomyślał, to pewnie ją ręką złożył:decayed: Zresztą moja to chyba jedyna na całym osiedlu, która jeszcze nie odpadła, albo złomiarze nie za..bali:naughty:

Opublikowano

Rozumiem :decayed:

Opublikowano
Całe szczęście że masz AC

Ale i tak jesteś odważny że parkujesz w nocy na ulicy.:naughty:

A gdzie ma parkować?? Za drutem kolczastym??

Nie za drutem :facepalm: tylko na parkingu strzeżonym na każdym osiedlu takowy jest.

Garaż nie jest wcale bezpieczniejszy, miałem garaż ale po jednym włamamiu auto poszło na parking a garaż do wynajęcia.

Jak wejdą do garażu to... mogą wszystko.:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Do najbliższego parkingu strzeżonego niestety mam jakieś 20min spaceru przed wyjazdem do pracy, więc nie za bardzo się uśmiecha:kwasny:

Opublikowano
No niestety - 05.04. i to sku....le na bezczelnego po 5 rano:doh:spod okien, jak ludzie do pracy wyjeżdżają....

Się nacieszyłem aż pół roku samochodem i teraz ani auta, ani pieniędzy....

OO k...a ale szkoda, AC miałeś ? Teraz się dopiero Koval dowiedzałem,

jednemu też dmuchli w Z forum BMW w Lublinie nie wiem co się dzieje,

pobyt na E9x ,wiesz co dalej jest?

Opublikowano
  • Autor

No mi też szkoda - tym bardziej, że ani auta, ani pieniędzy:doh: Z tego, co się dowiedziałem to przez fakt posiadania AC, Policja swoje musi szukać (około 2 m-ce) - później robotę przejmuje PZU. Policja twierdzi, że BMW jest ostatnio "na topie":wink: więc zabezpiecz dobrze auto.

Opublikowano

Ja mam dom pryv, i stoi na podwórku,

AC jest ,to jak jeszcze trzeba zabezpieczyć ?

Opublikowano

Najgorsze jest to ze auto pokazane na forum zaraz zginęło. Pierwszy raz mnie to zastanowiło-miejmy tylko nadzieję że to przypadek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja mam dom pryv, i stoi na podwórku,

AC jest ,to jak jeszcze trzeba zabezpieczyć ?

Jak chca to i tak ukradna. Pamietam jak Musashiemu ukradli B7 z podworka nie otwierajac nawet bramy...

...tak, dobrze napisalem - nie otwierajac bramy :)

Opublikowano
Ja mam dom pryv, i stoi na podwórku,

AC jest ,to jak jeszcze trzeba zabezpieczyć ?

Jak chca to i tak ukradna. Pamietam jak Musashiemu ukradli B7 z podworka nie otwierajac nawet bramy...

...tak, dobrze napisalem - nie otwierajac bramy :)

Aha to wyparował?...

Opublikowano

Helikopterem go wzięli :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam dom pryv, i stoi na podwórku,

AC jest ,to jak jeszcze trzeba zabezpieczyć ?

Jak chca to i tak ukradna. Pamietam jak Musashiemu ukradli B7 z podworka nie otwierajac nawet bramy...

...tak, dobrze napisalem - nie otwierajac bramy :)

Może któryś cwaniak bramę zamknął po wyjeździe - już nie takie cuda się spotyka w dzisiejszych czasach:decayed: Pamiętam, jak za młodego sąsiadowi dom obrobili w sylwestra - przyszedł po imprezie, dom zamknięty na wszystkie zamki, nic nie wybite a pół chałupy zniknęło:naughty:

Informacyjnie w kwestii auta tylko dodam, że chyba można je już spisać na straty - nadal żadnej informacji, chociaż miałem przez chwilę nadzieję, bo na moim terenie złapali jakąś szajkę złodziei :wallbash:

Opublikowano

Mariusz współczuję :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.