Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 2.0 TDI Moja Kochanka :)


CzesioA4B7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem Wam przedstawić moją kruszynkę, którą właśnie nabyłem. Jest to A4 B7 oczywiście Avancik z 2.0 TDI 140km pod maską o oznaczeniu BLB (niestety albo i stety :)). Autko zjechało z Niemiec z oryginalnym przebiegiem 165k km. Jestem pierwszym właścicielem w PL i drugim ogólnie. Jak na razie to co widać na załączonych foto. Będzie to mój projekcik z czasem dojdą lampy led na tył oraz kilka cukierków do środka. Jestem świeżakiem jeżeli chodzi o markę i model, więc jeżeli coś źle piszę proszę brać na to poprawkę :)

20130402_162352.jpg

20130402_161532.jpg

79353214.jpg

bzdnUOT.jpg

dvZe8a8.jpg

6lgxKpL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka ładna ale na pierwszy mod proponował bym większe tarcze hamulcowe bo z tymi to trochę śmiesznie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście dokładka mi się nie podoba ale fura fajna - BLB sie nie przejmuj , jak będzie trzeba zrobisz swapa pompy , wywalisz wałki i będzie silnik nie do zajechania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś przednie dokładki zderzaka też nie podchodzą, na progach masz też zmienione ?

Podrzuć jakieś foty wnętrza i więcej auta. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta dokładka jakaś taka duża i osobiście musiałbym się do niej przekonać. :decayed: A co do BLB to tak jak mowa wyżej... SWAP pompy oleju, może jeszcze coś :whistling:(zerknij u mnie w temacie) i nie ma się czym przejmować tylko jeździć. :wink4: Wrzuć foty wnętrza. O jakich lampach tył mówisz? :cool: Oby nie jakię chinolach... :naughty: Opisz co masz jeszcze w planach. :good: Bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny czarny jak diabeł avancik na forum :naughty: Ta dokładka rzeczywiście jakaś taka za duża. Jak lampy na tył to tylko z a6 wkładaj :wink: Pokaż co tam w środku kryje ten furacz :decayed:

Bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki środka wstawię jutro. Co do lamp to nie chinole, na bieżąco staram się przeszukiwać tematy na forum bo było już wiele pisane o różnych modach. Na razie chcę porobić to co mam do roboty, lewe nadkole bo jest pęknięte itp. Co do dokładki fakt jest duża i nie wiem co to ma być ale no już taką kupiłem. Jak znajdą się pieniądze to możliwe, że zmienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka do wymiany, albo po prostu ją wywal

napisz całe wyposażenie

ładny look auta, dobra polerka była :P i ta felga ciekawa

a odnośnie kasy - kupując audi i rejestrując się na forum, musisz ją mieć :D bo bez modów nie da się żyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna, mało zdjęć zewnętrznie i brak środka ale zapowiada się fajnie. Dokładki faktycznie średniawe.

Napisz kolego na PW jak to nie tajemnica ile Cię kosztowała, interesuje się bo jestem od niedawna na etapie poszukiwania B7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka:wink: Dokładki out bo troche to do tego auta nie pasi:kwasny: pewnie to coś podobnego jak te z allegro AUDI A4 B7 DOKŁADKI ZDERZAKA NOWOŚĆ!!! (3135003847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Załóż pakiet sline i bd:kox: Czekamy na więcej fot. Bezawaryjności!:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jesteś drugi z Wałbrzycha na tym forum oprócz mnie z B7-mką,chyba że się mylę:eusathink: widzę że autko obniżone fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dokładka z auta pakiet s-line i bedzie malina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka:wink: Dokładki out bo troche to do tego auta nie pasi:kwasny: pewnie to coś podobnego jak te z allegro AUDI A4 B7 DOKŁADKI ZDERZAKA NOWOŚĆ!!! (3135003847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Załóż pakiet sline i bd:kox: Czekamy na więcej fot. Bezawaryjności!:hi:
Albo to jest to? :mysli:ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI AUDI A4 B7 MS-DESIGN 04-08R (3121831653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Firma z Austrii, która zajmuje się auto tuningiem... :whistling::mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dość długiej przerwie :D No więc tak patrząc na mody kolegów nie chciałem zostać obojętny w temacie więc zacząłem powoli modzić silniczek :D Kat odszedł w niepamięć, seryjną turbosprężarkę zastąpiła Hybryda (korpus BLB rdzeń GT49VC, 3 generacja zmiennej geometrii). No i wpadł mały program w ECU Project we Wrocławiu ;) Do założenia został mi jeszcze InterCooler z Audi A4 b8 2.0 TDI, wyrzucenie EGR i chyba na tyle no i oczywiście koretka programu. Jak na razie wyniki zadowalające. Poniżej zdjęcia i filmik.

jhZNtvg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...