Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Środek przyszedł, tylko teraz problem bo przez tą zrytą pogodę nie mam kiedy go wypróbować :kwasny:

Zawsze używałem Megsa do plastyków w aucie, teraz zamówiłem tego Nielsena i jestem bardzo zadowolony, a jego cena o wiele mniejsza :wink:.

Także szczerze polecam :kox:.

muszę znaleźć wolną chwilkę i wypróbować :)

Bo jak jest czas to nie ma auta w domu, a jak nie ma auta to jest czas :grin::facepalm:

Opublikowano

Batmobil że go nie ma w domu?

:-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Batmobil że go nie ma w domu?

:-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

:polew: dokładnie :polew:

a tak serio jak ja nie objeżdżam to mój jeździ.. :wink:

Opublikowano

Zamowilem Nielsen finess tak ja polecacie tylko czy moglby mi ktos podac linka jaki aplikator mam zakupic do tego.

Opublikowano
Zamowilem Nielsen finess tak ja polecacie tylko czy moglby mi ktos podac linka jaki aplikator mam zakupic do tego.

Momentami uważam że to jest lekka paranoja żeby jeszcze cudowac z jakimis cudownymi aplikatorami.

Kup jakaś dobrą mikrofibre i bawełnianą ściereczkę i po temacie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ja dziś przeczyściłam plastiki szmatką nasączoną wodą a potem delikatna ściereczka i jazda ze środkiem :decayed:

jestem zadowolona :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Wiesz, auta robocze podlegają innym prawom.

Tam jest potrzebna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Wiesz, auta robocze podlegają innym prawom.

Tam jest potrzebna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

domestosem najlepiej albo czymś innym żrącym :facepalm::grin:

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Wiesz, auta robocze podlegają innym prawom.

Tam jest potrzebna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

domestosem najlepiej albo czymś innym żrącym :facepalm::grin:

Ewentualnie kwas solny lub siarkowy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Wiesz, auta robocze podlegają innym prawom.

Tam jest potrzebna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

domestosem najlepiej albo czymś innym żrącym :facepalm::grin:

Ewentualnie kwas solny lub siarkowy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

chyba nie mówisz serio :wink:

Opublikowano
Ooo widzisz :-) super :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

na początku myślałam,że będzie masakra bo plastiki się świeciły jak po plaku, ale później efekt był bardziej zadowalający :decayed:

Oceń od 1 -10. Ile dajesz?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

tak z 9,5 ;D

bo to niby jest preparat też do czyszczenia tych plastików, tak? A powiem Ci,że mam jeszcze skodę felicię (samochód bardziej do tłuczenia niż do dbania hehe, jeździ głównie po budowach, i w sumie ujeżdża go każdy) i tam plastiki są tak dowalone że niczym domyć tego nie idzie :P

Wiesz, auta robocze podlegają innym prawom.

Tam jest potrzebna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja... ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

domestosem najlepiej albo czymś innym żrącym :facepalm::grin:

Ewentualnie kwas solny lub siarkowy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

chyba nie mówisz serio :wink:

;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj testowałem:

Polytop Kunststoffpflege

Nielsen Choice

Koch Chemie Top Star

Autobrite Pink Sheen

PB Natural Look

i jeszcze jakieś dwa produkty i najlepiej wypadł PB i Nielsen (na czarnej tapicerce)

Najlepsze że Nielsen kosztuje połowe tego co PB:wink:

Opublikowano

Testowane przez moją skromną osobę:

Plexus Plastic Cleaner - Protectant and Polish - Preparat na bazie teflonu

Jak najbardziej nadaje się do: szyb, folii przeciwsłonecznych na szybach, plastików różnego rodzaju, skór, metali.....POLECAM.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja nie narzekam na uzywanie Autoglym Interior Shampoo, wyczysci i wyglada niezle matowo. Dosyc uniwersalny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wczoraj testowałem:

Polytop Kunststoffpflege

Nielsen Choice

Koch Chemie Top Star

Autobrite Pink Sheen

PB Natural Look

i jeszcze jakieś dwa produkty i najlepiej wypadł PB i Nielsen (na czarnej tapicerce)

Najlepsze że Nielsen kosztuje połowe tego co PB:wink:

Ja używam właśnie Nielsena. Zrobiłem nim już kilka autek i spisuje się bardzo dobrze :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie i drogie Panie, nie tak dawno kupiłe a4 z włoch , autko w środku tak zaniedbane ,że aż wstyd jeździć, szukam czegoś bardzo silnego na brud na kokpicie, który jedynie schodzi pazokci dosłownie czarna słoma. Macie jakieś pomysły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.