Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja tam rzadnych plaków-srk..w nie używam woda z płynem ściera przecieram i jest si:kox: co najważniejsze nic się nie klei i kurz tak nie siada:yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać PB Natural Look czy Nielsen Finesse ??

Zamawiając w sklepie zapytaj się czy sprzedawca nie może Ci odlać 50/100ml tego drugiego, często do testów dostajemy jakieś próbki/gratisy itp. Mi bardzo Finesse się podoba, ale zapachowo jednak NL wygrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PB przereklamowany kupilem i swieci sie jak nie powiem co , sonax extreme mat daje moim zdaniem super efekt ale zastanawialem sie nad megsem interior protectant uzywal ktos cos moze powiedziec? Moze ktos chce zamienic za praktycznie cala flache PB natural look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PB przereklamowany kupilem i swieci sie jak nie powiem co

To znaczy że nie dostosowałeś się do instrukcji aplikacji...

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plak to syf i lep na kurz -

Pamiętam jak oddałem auto do sevisu (zleciłem im gruntowny servis ) , no i chłopaki chcieli błysnąć więc postarali się aby środek wyglancować .

Wszystko by było OK gdyby na końcu nieobsmarowali mi tym tłustym srakiem kokpit :slina: , Myślałem że ich zamorduje :baseball: .

Dziwowali dlaczego mi się nie podoba - starałem się tylko robić dobrą minę ,ale było ciężko to strawić .

Tak na szybko wyczyścić wew.auto - to może warto kupić te chusteczki do kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy kokpit ma mieć naturalny połysk czy ma się błyszczeć. Jeżeli ma mieć naturalny to polecam Natural Shine Protectant a jeżeli wysoki połysk to Supreme Shine Protectant lub Ultimate Protectant firmy Meguiar's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas używałem plaka i innych podobnych środków ;/ ale zakupiłem PB Natural Look ostatnio testowałem i moim zdaniem bardzo dobry środek trzeba wytestować i samemu zobaczyć różnice , kupiłem większe opakowanie bo taniej wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sprecyzowałem mojego pytania...

Szukam czegoś w tanich pieniądzach... przypuśćmy do 20zł.

Do tej pory używałem niemieckich ściereczek do kokpitów z Lidla za 10zł i byłem zadowolony.

Chodzi mi aby natłuścił plastiki i spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboys Natural Look jaki ma zapach oraz czy nadaje się do czyszczenia szybek (małe ryski) zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboys Natural Look jaki ma zapach oraz czy nadaje się do czyszczenia szybek (małe ryski) zegarów?

zapach migdałów, nie nadaje się do czyszczenia czegokolwiek to typowy dressing (odżywka) do elementów z tworzyw sztucznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio nielsena finesse...wydajny,przyjemny zapach...zostawia półmat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboys Natural Look jaki ma zapach oraz czy nadaje się do czyszczenia szybek (małe ryski) zegarów?

zapach migdałów, nie nadaje się do czyszczenia czegokolwiek to typowy dressing (odżywka) do elementów z tworzyw sztucznych

Ok, jak długo otrzymuje się efekt po Poorboys Natural Look i czy siada na nim kurz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz nie siada, przynajmniej nie tak jak w przypadku Plaka, efekt jest świecący, nie taki mocny jak po Plaku, ale przetarcie mikrofibrą po aplikacji NL daje satynę/mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...