Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A używał ktoś ValetPRO Talos Protectant?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja używam MEGUIARS SUPREME SHINE PROTECTANT, bardzo fajny środek...

Również polecę MEGUIARS tylko dodam że Supreme Shine Protectant bardziej się nadaje do jaśniejszych plastików, a Natural Shine Protectant do typowo czarnych .

Opublikowano

czyli nie polecacie jakichś środków ze sklepów typu Tesco itd?

Jak już to tylko te wymieniane przez Was, zakupić w internecie?:wink:

Opublikowano

Elo.

Użyłem ostatnio chusteczek firmy autoland do kokpitu i generalnie porażka. Zostają tłuste smugi.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
czyli nie polecacie jakichś środków ze sklepów typu Tesco itd?

Jak już to tylko te wymieniane przez Was, zakupić w internecie?:wink:

Jak z Tesco to tylko zapachy My Shaldan limonka i cośtam splash :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Wczoraj doszedł do mnie Nielsen do wnętrza i plastików. Od razu polecialem go wypróbować. Zaraz jadę do pracy to zobaczę efekt. Pierwsze spostrzeżenie jest takie że zapach jest genialny lecz chyba tylko w momencie psikniecia. Zaraz obadam środek na trzeźwo ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
czyli nie polecacie jakichś środków ze sklepów typu Tesco itd?

Jak już to tylko te wymieniane przez Was, zakupić w internecie?:wink:

Jak z Tesco to tylko zapachy My Shaldan limonka i cośtam splash :wink:

Tapnięte z SGS III

No np.z Tesco to taki przykład tylko :D

Tyle o zapachach,a jakies srodki do plastikow? Bo w sumie o to mi chodziło :decayed:

Opublikowano

Wspomniany przeze mnie Nielsen wygląda obiecująco. No i cena normalna. :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Wspomniany przeze mnie Nielsen wygląda obiecująco. No i cena normalna. :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Mozna prosić o link?;)

Opublikowano

Bardzo proszę. Daj znac czy podpasował :)

Opublikowano
Bardzo proszę. Daj znac czy podpasował :)

Jasne,tylko najpierw muszę sie ogarnąć i zamówić :grin:

Opublikowano

No wiec się ogarniaj i zamawiaj :)

Wielki pieniądz to to nie jest :)

Opublikowano

Mam tego Nielsena i jak za te pieniądze jest naprawdę ok. Zostawia satynowe wykończenie, jest wydajny. Co prawda nie jest to mój ulubiony produkt do deski z arsenału ale do regularnego odświeżania deski jest naprawdę warty swojej ceny :wink:

Opublikowano
No wiec się ogarniaj i zamawiaj :)

Wielki pieniądz to to nie jest :)

ok, zamówione, zapłacone teraz tylko czekać na przesyłkę i wypróbować :banan:

Opublikowano

Koledzy a czym aplikujecie PB Natural Look ? powiem że produkt zacny zapach rewelacja. Po nałożeniu i przetarciu fibrą efekt idealny :) Tylko powiedzcie czym go nakładać najlepiej.

Opublikowano
Koledzy a czym aplikujecie PB Natural Look ? powiem że produkt zacny zapach rewelacja. Po nałożeniu i przetarciu fibrą efekt idealny :) Tylko powiedzcie czym go nakładać najlepiej.

Aplikator z mikrofibry

Opublikowano

Środek przyszedł, tylko teraz problem bo przez tą zrytą pogodę nie mam kiedy go wypróbować :kwasny:

Opublikowano
Środek przyszedł, tylko teraz problem bo przez tą zrytą pogodę nie mam kiedy go wypróbować :kwasny:

Zawsze używałem Megsa do plastyków w aucie, teraz zamówiłem tego Nielsena i jestem bardzo zadowolony, a jego cena o wiele mniejsza :wink:.

Także szczerze polecam :kox:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.