Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie tez sie zastanawiałem skoro oni piszą ze to jest wyciete na gotowe a nawet cos by sie spaprało przy załozeniu to juz po listwie. Na metry widziałem gosciu sprzedawał 12 zł za metr ale dziwne były te listwy, dziwny kształt wygladały jak tandeta no i własnie sie zastanawiałem nad tymi z allegro od tego goscia :)

Posłucham się waszych rad jednak :tongue4: dzięki za info :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tez sie zastanawiałem skoro oni piszą ze to jest wyciete na gotowe a nawet cos by sie spaprało przy załozeniu to juz po listwie. Na metry widziałem gosciu sprzedawał 12 zł za metr ale dziwne były te listwy, dziwny kształt wygladały jak tandeta no i własnie sie zastanawiałem nad tymi z allegro od tego goscia :)

Posłucham się waszych rad jednak :tongue4: dzięki za info :cool1:

Te przycięte to też tandeta. To dokładnie to samo tylko, że przycięte i podpisane gdzie, która przykleić. Beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze pasowały P&P :(

A dlaczego maja nie pasowac bo nie jestem w temacie? Jest taki problem z ponownym montazem ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze pasowały P&P :(

A dlaczego maja nie pasowac bo nie jestem w temacie? Jest taki problem z ponownym montazem ori?

Nieoryginalne listwy górne są wciskane na rynnienkę a oryginalne przyklejane. Jeśli samochód miał chromowane ori listwy to tej metalowej rynienki chyba nie ma(?), w każdym razie wygląda inaczej.

Nie wiem jak to jest z montażem, może wystarczy oderwać oryginalną rynienkę i przykleić na to chromowaną listwę, tylko jak :mysli:

_________________________________________________

Może na obrazku będzie lepiej widać

1O67M0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek przyjrze sie temu, jutro mam sluzbe a dzisiaj jade po 17stki kawalek drogi :) ... skoro ori by nie pasowaly to po co ludzie kupuja ori i je montuja? Chyba jakiejs wielkiej filozofii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek przyjrze sie temu, jutro mam sluzbe a dzisiaj jade po 17stki kawalek drogi :) ... skoro ori by nie pasowaly to po co ludzie kupuja ori i je montuja? Chyba jakiejs wielkiej filozofii nie ma.

Może pasują ale po przeróbkach. Nie wiem, nie znam nikogo z forum, kto kupił ori i zamontował.

OT:

Służba fajna sprawa :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare osob juz zakladalo.. :wink4:

A pamiętasz kto? Chętnie się dowiem bo może bym ori założył :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie raggaman ale to nie jestem pewnie rezał kiedyś ori chrom tylko, że w avancie (na pewno kiedyś czytałem temat ale nie pamiętam dokładnie kto autorem)... Ogólnie to ja też próbowałem założyć ori nawet kupiłem wszystkie listwy dolne założyłem jedną stronę na drzwi ale później zrezygnowałem i wróciłem do czarnych bo nigdzie nie mogłem dostać tych górnych listew, które lecą nad oknami. Hmm... co do montażu tych przy szybach to trzeba rozkręcić całe drzwi zdjąć ramki szyby i wtedy mamy swobodny dostęp do montażu. Przy montażu przedniej listwy pojawiły się u mnie małe komplikacje, ponieważ listwy które mam są z '99 roku i było małe przesunięcie na otworach to rozwiercałem ori otwory. Do końca nie wiem jak to jest z tą listwą najdłuższą nad oknami bo jej nie posiadam ale trzeba pewnie wymontować ori listwę (rynienkę) i w jej miejsce montować ori tylko trzeba zwrócić uwagę na szybkę tylną bo ori na niej jest chrom także tutaj chyba by trzeba jakoś przyklejać bądź wtapiać no chyba, że wymieniać z całą szybką...

niech może się wypowie ktoś jeszcze kto montował w całości ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już się podnieca chromem ( bo fala ciemności nie pasuje do jego auta - tak jak do mojego )to tylko Ori.

Troszkę roboty przy tym jest także przyda się :

- linka do wycinania szyb - Avant

-wiertarka i wiertło do wywalenia nitów

-klej do szyb lub inny mocny klej

-grube i długie nity

- coś do zabezpieczenia prze korozją

-oczywiście komplet ramek z uszczelkami - ja brałem od kolegi Czaki22 i naprawdnę full komplet za dobre pieniądze i w super stanie :good:

Roboty jest na parę godzin :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi groźnie. Chyba poczekam na fotostory w dziale warsztat. Gdyby pasowały bez kombinowania to już bym je kupil :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi groźnie. Chyba poczekam na fotostory w dziale warsztat. Gdyby pasowały bez kombinowania to już bym je kupil :confused4:

Weź przestań..to prosty zabieg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...