Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ori albo nic. Nie rob festynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już koniec zbędnego OT.Zaproponowałem tylko koledze że taniej mu wyjdzie kupić chrom na metry niż już gotowe dociete z aukcji...a co z Tym fantem zrobi,czy złozy na metry ,kupi Ori czy wcale nie założy to już decyzja nalezy do niego :wink4::good: Pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie jakie są wymiary w oryginale szerokość, i długość listew w obu stronach auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś podać linki z allegro z dobrymi wytrzymałymi listwami, często wystawiane są badziewia i nie chce kupić kiepskich oraz drugie pytanie nigdzie nie mogę znaleźć listwy rantowej 7mm oraz normalnej 10 mm. Szukać tego po za allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma jaja w moim avancie z tym poniewaz na zagieciu tylnej bocznej szyby odchodzi i kapa odtluszczalem matowalem i chu,,, :sick3: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kleił na swoją, jeździ już dośc długo i dobrze się trzyma.Na ciemny lakier super pasuje!Ja mam ori ale gdybym nie miał to też bym założył bo mam granat i wygląda super. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciekawe Panowie czy szerokość tych obu listew w avancie będzie taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada dla wszystkich kupujących już przycięte listwy. Dwie z nich są za krótkie. Wystarczy popatrzeć:

mldsc00004_2.jpg

Zauważyłem, że ma tak każdy kupujący listwy przycięte. Nie wszystkim to przeszkadza ale w oryginalnych obwódkach te listwy się stykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepeiej kupić na metry, samemu wyliczyc i kupić tyle ile trzeba :tongue4: i zawsze to taniej ostatnio zmetrowaliśmy avanta za 50zł z czego zostało na drugi samochód jeszcze rantowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę te wszystkie fajne auta z listwami kuchennymi to ogarnia mnie gromki banan przez zaciśnięte żeby :decayed:

Poszukajta ori..można wyrwac taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na allegro nie ma 10mm, brać 9mm ?

poszukaj w jakimś meblowym :gwizdanie:, żart oczywiście, ja bym tej listwy na metry nie założył, wystarczy że założyłem siatex z allegro, nigdy więcej już :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde na allegro nie ma 10mm, brać 9mm ?

Bierz, 9mm jest ok do przyklejenia na dolną uszczelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych nie bierz :decayed:

Racja :decayed:

A jak już to proponuje paski ledów z allegro do kompletu ..nie ma to jak za***iście za***iste dejlajty :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych nie bierz :decayed:

Racja :decayed:

A jak już to proponuje paski ledów z allegro do kompletu ..nie ma to jak za***iście za***iste dejlajty :polew: :polew:

I do tego carbon na hektary co by środek nie odstawał od zewnętrznego tjuninku :polew: :polew: Ludzie nie da się "szkłem d.py utrzeć". Jak chcecie mieć coś dobrze zrobione to trzeba za to zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, Dibo po co płacić kupę kasy za ori, jak 99% ludzi i tak się nie skapuje że to zwykła taśma ?

Za te pieniądze wolę skórę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też jeżdziłem na chromie na metry na początku OK ale później to wypieprzyłem, klej się wylewał i wogóle chrom zaczął się łuszczyć następnie kupiłem sobie oryginalne chromy (kompletne dolne listwy) założyłem nawet listwy po jednej stronie ale nie mogłem dostać górnych listw tych nad drzwiami i dalem sobie spokój, leżą teraz w piwnicy także jeśli ktoś bardzo by chciał to moge odsprzedać oryginalne listwy dolne w chromie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, Dibo po co płacić kupę kasy za ori, jak 99% ludzi i tak się nie skapuje że to zwykła taśma ?

Za te pieniądze wolę skórę kupić.

Kup ze skaju, i tak 99% ludzi nie pozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...