Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda ok , ale ja wolałbym zainwestować w ORI :wink4:

zobaczymy jak będą wyglądać po zimie i spotkaniu z solą , byłeś na myjni z tymi chromami już? :naughty:

Po zimie to pryszcz! W upały wypływa z pod tych na rynienkach -klej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że niezle Ci to wyszło :)

Wiadomo ze Ori to Ori ale takie tanie rozwiązanie tez jest dobre.

Teraz sam zastanawiam się nad tym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic klej nie wypływa a mam juz ponad rok takie listwy i jestem zadowolony jak ktos nie zorientowany dobrze to nawet nie wie że to nie orginalne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimie to pryszcz! W upały wypływa z pod tych na rynienkach -klej!!!

Auto stało na słońcu pół dnia w środku wszystko sie aż gotowało było tak gorąco a ani śladu wypływającego kleju. Wszystko zależy od listw jakie sie kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna robota, graty za checi, z tym chromem auto staje sie takie eleganckie... ładnie poprawiło walory :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ok! Mam pytanko listwe którą przyklejałeś u góry wygiełeś poprostu ręką czy czymś przygżałeś, czymś na na gorące powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcę również założyć listwy chromowe i mam pytanko jaką szerokośc dałeś na dole szyb a jaką na górnej obwódce mierzyłem to mi wyszło że dolna 16-17 mm a górna 9 mm ale nie wiem czy dobrze zmierzyłem???????pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ok! Mam pytanko listwe którą przyklejałeś u góry wygiełeś poprostu ręką czy czymś przygżałeś, czymś na na gorące powietrze?

Sorry ze odpowiadam dosc pozno ale dopiero co wrociłem z nad morza :]

gorna listwa nie jest przyklejana tylko nakładana na rant - kanalik wodny. Listewka jest bardzo plastyczna nie trzeba było nic podgrzewac. A dzięki temu że robiłem to w słoneczna pogode klej znajdujacy sie w srodku listewki (rynienki) na słońcu ładnie związał się.

witam chcę również założyć listwy chromowe i mam pytanko jaką szerokośc dałeś na dole szyb a jaką na górnej obwódce mierzyłem to mi wyszło że dolna 16-17 mm a górna 9 mm ale nie wiem czy dobrze zmierzyłem???????pozdrawiam i czekam na odp.

jeszcze raz...

- listwa rantowa (nakładana w srodku z klejem wiążącym) szerokośc: 7 mm. długośc: potrzebujesz 5 m.

- listwa dolna przyklejana (z taśma 3M) szerokośc: 10 mm. długośc: wystarczy 4,5 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym dołożyć i poszukać ori listew z jakiegoś anglika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak jak kolega Dibo radził albo zakup sobie po prostu chrom na metry...bo to jest dokładnie to samo tylko że już docięte odpowiednio do konkretnego modelu...no i wieksza część kasy zostanie w portfelu...Było sporo już na temat tych listew wiec jak chcesz zaczerpnąć wiekszych wiadomośći to opcja szukaj i łykaj wiedzę na ten temat :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten chromik z aukcji jest niby lepszy od tego na metry :mysli::no:

ta sama kupa, mi się tam wogóle te ramki nie podobają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 posty wyzej napisałem ze to jest to samo tylko ze odpowiednio dociete do auta...w wiekszosći sklepów motoryzacyjnych mozna dostać taki chrom...wiec po co płacić za docinanie + koszt przesyłki tomcio1600 napisał ze wyniosło to go 60 złotówek wiec wampir nie przepłacaj i kup zwykle na metry w sklepie motoryzacyjnym.Bo jedno jak i drugie jest tej samej jakości, i do tego 40 dychy w kieszeni zostaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup zwykle na metry w sklepie motoryzacyjnym.Bo jedno jak i drugie jest tej samej jakości, i do tego 40 dychy w kieszeni zostaje

Nic takiego nie kupuj. Znajomy ma właśnie takie listwy i z daleka może jest OK ale z bliska porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz 800 stów albo wiecej w łape i jedz do ASO po ORI listwy.Wtedy każdy bedzie zadowolony :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...