Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

spytaj mata4 jak zbierał listwy z parkingu:) bo słońce operowało )::):):)

:polew:

Wrzućcie luz z tym chromem na metry, bo nie dość że wygląda to beznadziejnie (od razu widać, że coś jest nie tak), to jeszcze wygląda badziewnie. Jest tyle angoli na allegro, że ORI można naprawdę wyrwać za niewielkie pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzejnie to wyglądają jedynie łączenia góra-dół z bliska bo z daleka czy z jazdy tego nie widać :tongue4: mam ten badziewny chrom już od2 lat i nic sie nie odkleja, źle nie wygląda, a co do ori chromu trzeba szyby wycinac wiec jest to dodatkowy koszt 50-100zł za wklejenie, a wcale nie jest tak duzo tych chromów na szrotach do kupienia, od 2 miechów mam problem znaleść w rozsądnych pienadzach ori chrom na tylna boczna szybe karoseryjną(miałem wybitą) :disgust: Jestem pewien ze podczas jazdy nie rozróżnicie metrowego chromu od ori w Avancie tak samo jak i ori od nie ori felg :naughty: Ori chrom trzeba dać z 500zł za komplet plus robota jeszcze, a samochód ma sie średnio 2-3lata(B5) wnioskuje po forum :hi: , więc niby czemu niebrać metrowego chromu?? jesli sie dobrze przytnie to nie bedzie rzucał sie w oczy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzejnie to wyglądają jedynie łączenia góra-dół z bliska bo z daleka czy z jazdy tego nie widać :tongue4: mam ten badziewny chrom już od2 lat i nic sie nie odkleja, źle nie wygląda, a co do ori chromu trzeba szyby wycinac wiec jest to dodatkowy koszt 50-100zł za wklejenie, a wcale nie jest tak duzo tych chromów na szrotach do kupienia, od 2 miechów mam problem znaleść w rozsądnych pienadzach ori chrom na tylna boczna szybe karoseryjną(miałem wybitą) :disgust: Jestem pewien ze podczas jazdy nie rozróżnicie metrowego chromu od ori w Avancie tak samo jak i ori od nie ori felg :naughty: Ori chrom trzeba dać z 500zł za komplet plus robota jeszcze, a samochód ma sie średnio 2-3lata(B5) wnioskuje po forum :hi: , więc niby czemu niebrać metrowego chromu?? jesli sie dobrze przytnie to nie bedzie rzucał sie w oczy :tongue4:

Dokładnie :good:

Jak ktoś się nie zna to się nie dopatrzy.

Zresztą jak nie wiem jak by to było z oryginalnym chromem w sedanie. Ja u siebie chromowaną listwę górną wciskałem w rynienkę. A z tego co widziałem oryginały są przyklejane na uszczelkę a nie wciskane w rynienkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale ta rynienka jest chromowana, a dolna listwa jest wciskana na zatrzaskach iwcisnięta pod uszczelke, więc żeby założyć ori trzeba wycinać szybe :wallbash: w drzwiach wymienia sie jedynie uszczelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakladac sreberka z bombonierek, zalozcie lepiej jakies ladne buty.. :naughty:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakladac sreberka z bombonierek, zalozcie lepiej jakies ladne buty.. :naughty:

Ykk, nie potrzebne są nam Twoje uwagi. Nie interesują Cię chromy, nie czytaj danego wątku. A tak jak tylko temat o chromach to ykk już jest. Normalny użytkownik za takie komentarze dostaje warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem do poloneza , żuka albo tico ale do audi...

przecież odrazu widać że to kicz :evil:

Ja bym nawet do żuka czegoś takiego nie założył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czasem żałuję.

Teraz widzę różnicę między oryginalnymi a tymi na metry. Żeby było śmieszniej dostałem te chromy ale wiem, że były kupowane na allegro za 100zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponoć na tej listwie jest folia ochronna zrywałeś ja czy tak jak jest kleiłeś i powiedz mi jeszcze jedno ta dolna lista na podszybiu jest klejona a górną jaką masz płaską czy wsadzoną w rynienkę w kształcie u taką bo też chce u siebie zamontować narazie się przymierzam i zbieram info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ponoć na tej listwie jest folia ochronna zrywałeś ja czy tak jak jest kleiłeś i powiedz mi jeszcze jedno ta dolna lista na podszybiu jest klejona a górną jaką masz płaską czy wsadzoną w rynienkę w kształcie u taką bo też chce u siebie zamontować narazie się przymierzam i zbieram info

Jest dokładnie tak jak napisałeś. Na każdej chromowanej listwie jest naklejka ochronna (jak na wyświetlaczu nowego telefonu).

Górną wciskasz na ryniennkę a dolną normalnie przyklejasz.

Nie kupuj tych już przyciętych bo są za krótkie.

Ale muszę Cię przestrzec bo oryginalne wyglądają o niebo lepiej. Szczególnie górna listwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak Armistead pisze...

przerabiałem 2 rodzaje tych co można dostać na alledrogo... szybkie podsumowanie obu... festyn i po kilku miesiącach zmieniasz na nowe bo z tych zejdzie ten "chrom"

poza tym nie wygląda to tak jak wyglądać powinno i przy zdejmowaniu 3 godziny będziesz walczył z klejem :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie z klejem długo nie walczyłem pojechałem na myjke i przy okazji potraktowali to specyfikiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim specyfikiem? :cool1:

ja do dzisiaj mam gdzieniegdzie na uszczelkach :blink:

hmm tego ci nie powiem akurat kumpel prowadzi myjke i maja tam od groma chemii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ale jak byś się dowiedział to daj znać bo nie chce mi się z tym już męczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...