Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana języka kolorowego FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odrazu mówie ze przeglądałem juz całe forum znalazłem wątek o zmianie jezyka w b5 ale nie działa u mnie tzn

[17-Instrument]

[10-Adaptation]

Wpisz 04

[Read]

wpisz 2

[TEST]

[sAVE]

Więc proszę nie wyrzucac wątka do kosza. Mój FIS jest kolorowy czy to moze stanowic problem? W nim sie jakoś inaczej zmienia język ?

Opublikowano

wpisując 4 jaki jezyk otrzymam ?

Opublikowano

Kanał 004 wariant języka

1 - Deutsch (niemiecki)

2 - English (English)

3 - francuski (francuski)

4 - Italian (włoski)

5 - hiszpański (Hiszpania)

6 - Portugalski (Portugalia)

8 - Chiński (Chinese)

Opublikowano
  • Autor
A jaki masz teraz ?

mam niemiecki. Zmiana sie zapisala z 1 na 2 ale jezyk sie nie zmienil nie wiem czemu ? Moze w kolorowym fisie gdzie indziej to sie zmienia ?

Opublikowano
  • Autor
Jak masz wartość 2 to powinno byc po Angielsku na FISIE .

dzieki za konstruktywna odpowiedz. Ale jest dalej po niemiecku.

Opublikowano

A kodowanie sprawdzałes ?

  • 00xx?x1: Country
    • 0 = Germany (D)
    • 1 = Rest of World (RoW)
    • 2 = USA (US)
    • 3 = Canada (CAN)
    • 4 = Great Britain (GB)
    • 5 = Japan (JP)
    • 6 = Saudi Arabia
    • 7 = Australia (AUS)

  • 2 lata później...
Opublikowano

U mnie jest identyczny problem zapisuje wartość na 2 ale język się nie zmienia.


Gdy wejdę w kodowanie to mam takie coś

Zmiana%20j%C4%99zyka%20Fis2.jpg?dl=0

Zmiana%20j%C4%99zyka%20Fis.jpg?dl=0


Nie wiem jakie kodowanie mam wpisać.

Jeśli można prosić o pomoc to będę bardzo wdzięczny, ten niemiecki język FIS mnie dobija.

Opublikowano

Kanał 004 wariant języka

1 - Deutsch (niemiecki)

2 - English (English)

3 - francuski (francuski)

4 - Italian (włoski)

5 - hiszpański (Hiszpania)

6 - Portugalski (Portugalia)

8 - Chiński (Chinese)

już masz napisane.

musisz wejść w kanały i tam zmienić.

lub jeśli masz przycisk MENU na tunelu to również tutaj.

Opublikowano

Czasem po zmianie języka trzeba odłączyć zegary (akumulator) na kilka minut.

Opublikowano

Kanał 004 wariant języka

1 - Deutsch (niemiecki)

2 - English (English)

3 - francuski (francuski)

4 - Italian (włoski)

5 - hiszpański (Hiszpania)

6 - Portugalski (Portugalia)

8 - Chiński (Chinese)

już masz napisane.

musisz wejść w kanały i tam zmienić.

lub jeśli masz przycisk MENU na tunelu to również tutaj.

Już zmieniałem, zapisuje wartość 2 ale język dalej niemiecki.

Czasem po zmianie języka trzeba odłączyć zegary (akumulator) na kilka minut.

No bym spróbował odłączyć aku, ale nie mam niestety kodu do radia. Zakupiłem auto ale przy instrukcji od radia karteczka z kodem jest wyrwana i nigdzie jej nie ma.

Opublikowano

Ale skany jakie podałeś, to są przy zmianie kodowania

tam powinieneś mieć kodowanie xx0xx w pozycji COUNTRY 1 GERMANY

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 920 930 R
Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D35
Coding: 00033

TAK to wygląda u mnie

..............................................................................
Ty musisz zmienić w kanale nr 4 język wyświetlacza

Co do radia....
To prędzej czy później i tak musisz sprawdzić kod, bo jak ci padnie akumulator, czy to przy odpalaniu czy zwarciu np. jakiegoś przekaźnika,
Nie będziesz miał wyjścia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

A gdzie dokładnie sprawdzić jakie jest kodowanie ?

Myślałem że tam jak podałem screen z kodowania.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kodowanie masz na pierwszym screenie z podpowiedzą.

Postem wchodzisz w kanały zmieniając język w kanale 004 na taki jaki Ci pasuje. Ja mam np. 5 (hiszpański)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Radio komunikuje się z zegarami i nie prosi o kod dopóki nie odnajdzie się w innym aucie (VIN i Immo-id).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A probowales wejść w menu zegarów bez vaga? Ja tak zmienilem język w b7 ale na normalnych zegarach nie kolorowych.

Opublikowano

Hmmm, a jak wejść w to menu ? Ciekawe czy w b6 nie jest inaczej

Opublikowano

Albo manetką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.