Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chowana tablica rejestracyjna


Czary

Rekomendowane odpowiedzi

no i jestem ciekaw jak to dziala w praktyce skoro ta tabliczka chowa sie za zderzak za ktorym nie ma zbytnio duzo miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest coś podobnego, w TVN pokazywali kiedyś na pilota i taka roleta chyba zasłania tablice rejestracyjna, ale co z tego jak naklejka na szybie jest, i jeśli zdjęcie dobrej jakości to po naklejce dojdą w razie fotki z radaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe OT gdzie znaleźliście tą fotkę http://3.bp.blogspot.com/-n7ijAzbvEg...c/s1600/16.jpg to jest stara rejestracja HAWAJA z naszego forum tylko kolor auta cos nie taki. Ciekawi mnie czym sie teraz wozi bo zniknął z naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie po co ci to ?? i tak masz wlepkę z numerem rejestracyjnym na szybie :facepalm:

Od 5 lat jeżdżę bez wlepy i nikt nigdy nie miał o to pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie... czy mozna schowac tablice w trakcie jazdy pedzac np. 150km/h, czy tylko w trakcie postoju? Raczej to drugie...

A co do nalepki, to jak juz ktos napisal wyzej... osoba, ktora wymieniala mi peknieta przednia szybke od razu nakleil za wycieraczka. Ostatnio nawet podczas kontroli policyjnej sprawdzal numery w dowodzie z tablica i widzialem, ze spojrzal na szybe - nie czepial sie, ze zaslonieta jest przez wycieraczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w golfie lepiej śmiga
no lepiej,trochę inna zasada działania jest :wink:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

no i ???
:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ruszanie góra/dół, roleta lub przyciemnianie LCD, takie chowanie na zasadzie zawiasu może się nie spisać przy dużej prędkości :decayed:

Według mnie lepiej kupić antyradar i CB na ITD, fotoradary są oznakowane i antyradar może pomóc w decyzji czy zwalniać, czy nie (nie dla pętli indukcyjnych) :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...