Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia 3M identyko jak dekory SOUL ??


Kornad

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Folii 3M identyko jak dekory wewnątrz w kolorze SOUL , Chciałbym okleić klapki popielniczek przód i tył i plastik przy lewarku zmiany biegów, tak żeby to pasowało do reszty wnętrza Szukam tego w necie ale z tego co widzę to sam carbon jest :kwasny: Ma ktoś stronę , aukcję na której jest dostępny ten kolor ? Czy myślicie że czarny carbon by też pasował do reszty autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zobaczę bo ostatnio kupowałem 3m carbon i tam mieli duży wybór kolorów

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

sprawdziłem i mają carbon w różnym odcieniu i alu szczotkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3m alu szczotkowane

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (3080993866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oni maja szczotkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oklejałem klamki wewnętrzne carbonem właśnie z tej firmy co eskey90 pokazał link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz zdjecie jak to wyszlo. ja narazie nic nieoklejalem bo zamowile tylko te probki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eskey90 co chcesz okleić, wszystkie dekory?? chyba też zamówię sobie te próbki obczaje jak to wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialbym te plastiki przy raczce od drzwi ktore przyslaniaja wlaczniki szyb. ale mysle ze bedzie klopot w uformowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/maestro-audi-a4-b6-1-9-tdi-awx-131ps-267390/#post3475643

Masz u mnie oklejone dekory folią szczokowaną 3M.

Jak się przyłożysz, świetnie wyjdzie. Folia zaje***** plastyczna w porównaniu do folii carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle nieźle wygląd jak ori :wink: jak to oklejałeś? formowałeś prze podgrzewanie np. suszarką tak jak na filmiku? ile mniej więcej trzeba folii na wszystkie dekory?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewałem suszarką. Jak pisałem folia zaajjeee*** plastyczna i gruba. ciężko przerwać. naciąga się pięknie. Na początku wziałem w ręce opalarkę ale za gorąco :P suszarka sprawdziła sie perfekto. Na wszystko wystarczył jeden kawałek 60x100. jeszcze zostało :) Efekt lepszy niz w 1NK bo "szczotka" jest bardziej wyrazista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielki za inf. na początku zakupię próbki i będe działał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...