Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm czytalem ale chcialem sie upewnic bo koles w aukcji napisal b8 ale zapewne chodzi mu o to ze bedzie kiera dzialac lewo i prawo.A macie namiar na takie nowe do A4 z napisem s-line .Jaki jest jej nr i poduchy bo rozumiem ze kable zostana od mojej starej tak?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej,

Na chwilę obecną mam kiere 4 ramienną z MF i tempomatem przed liftową. Chciałbym zmienić na łamaną . Z racji koloru szarego chce kupić jaką kolwiek a później obszyję. Natomiast poduszę znalazłem szarą z polifta:

http://allegro.pl/poduszka-kierowca-airbag-a4-a5-rs5-rs6-8k0880201ae-i6580582125.html#thumb/5

1.Czy przy wymienie na poliftową będę coś potrzebowal więcej oprócz kiery i w/w poduszki?

2. Czy obecne taśmy wiązki itd będą pasowały czy nie?

Opublikowano

Hej,

Na chwilę obecną mam kiere 4 ramienną z MF i tempomatem przed liftową. Chciałbym zmienić na łamaną . Z racji koloru szarego chce kupić jaką kolwiek a później obszyję. Natomiast poduszę znalazłem szarą z polifta:

http://allegro.pl/poduszka-kierowca-airbag-a4-a5-rs5-rs6-8k0880201ae-i6580582125.html#thumb/5

1.Czy przy wymienie na poliftową będę coś potrzebowal więcej oprócz kiery i w/w poduszki?

2. Czy obecne taśmy wiązki itd będą pasowały czy nie?

Nic więcej nie potrzebujesz wszystko będzie pasować bo ostatnio przerabiałem ten temat u siebie...

Opublikowano

Hej,

Na chwilę obecną mam kiere 4 ramienną z MF i tempomatem przed liftową. Chciałbym zmienić na łamaną . Z racji koloru szarego chce kupić jaką kolwiek a później obszyję. Natomiast poduszę znalazłem szarą z polifta:

http://allegro.pl/poduszka-kierowca-airbag-a4-a5-rs5-rs6-8k0880201ae-i6580582125.html#thumb/5

1.Czy przy wymienie na poliftową będę coś potrzebowal więcej oprócz kiery i w/w poduszki?

2. Czy obecne taśmy wiązki itd będą pasowały czy nie?

Nic więcej nie potrzebujesz wszystko będzie pasować bo ostatnio przerabiałem ten temat u siebie...

Ale jak jest z podłączeniem takiej poduchy bo tam jest takie podpięcie:

http://www.directupload.net/file/d/4524/mj5bl7nm_jpg.htm]http://fs5.directupload.net/images/161030/temp/mj5bl7nm.jpg

A jeden z kolegów parę postów wyzej mial inne

kiera1.jpg

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie kierownicy w audi a4 b8 z multifunkcyjną tata chce żebym zmienił mu kierownicę na s line pytanie czy wszystko zadziała na zasadzie P&P?

Opublikowano

Przycisk NAVI dział tylko w POLIFCIE

A jeśli mamy w przedlifcie założone : kierownice multifunkcyjną poliftową , wiązkę kierownicy poliftowej , taśmę i przełączniki (manetki) też poliftowe i do tego MMI3G+ , to ten przycisk i NAV też nie będzie działał ?

Rolka głośności po naciśnięciu wycisza głos czyli pracuje poprawnie .

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

iNAV działa normalnie. Ja tez mam u siebie kierownice i manetki od polifta, i MMI3G+

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Jest ktoś na forum kto się zajmuje obszyciem/modyfikacją kierownic?


Witam,

Czy taka kierownica podejdzie do a4 b8?

http://allegro.pl/audi-a3-tt-kierownica-multi-skora-8j0-419-091-b-i5226830903.html

i czy dużo się różni od zwykłej wielkością?

Opublikowano

ja mam kiere u siebie z S3 8V (po przelozeniu multifunkcji). wielkoscia jest taka sama jak ta z A4


tutaj pewnie jest tak samo

Opublikowano

Czyli rozumiem że przyciski przełożyć i tyle tak

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Czy taka kierownica podejdzie do a4 b8?

http://allegro.pl/audi-a3-tt-kierownica-multi-skora-8j0-419-091-b-i5226830903.html

i czy dużo się różni od zwykłej wielkością?

Tak bedzie pasowac :hi:

Jest to najmniejsza kierownica do AUDI

Opublikowano

Czyli multifunkcja nie trzeba przekładać tak? I poduszka okrągła i jazda :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czyli multifunkcja nie trzeba przekładać tak? I poduszka okrągła i jazda :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Przy takiej kierownicy nic nie przekladasz

Poduszka z okablowaniem i działa

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie bo obecnie mam czteroramienna przedlift czy dużo jest mniejsza i która jest praktyczniejsza w jezdzie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1100zł za jakąś starą, używaną kierownicę bez poduszki?

Rozbój w biały dzień.

Stan nie zachwyca.

Opublikowano

No nigdzie poniżej 1k nie widziałem :/ a i tak każda jedna będę musiał obszyc bo wszystko na allegro albo innych aukcjach jest czarne :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, przy wymianie 4ramiennej multifunkcji na 3ramienna multifunkcje w przedlifcie (obie z airbagami), coś trzeba kodować, kalibrować, ustawiać, modować, adaptować ? Czy też to tylko 'prosta' operacja zdjęcia kiery z airbagiem i wstawienie nowej, bez rozbierania kolumny itp itd ??

Czy w pytaniu powyżej wchodzi w grę przekładka airbaga z 4ramiennej do 3ramiennej /przedlift/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.