Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapala się kontrolka abs i esp pomocy!!!


robek-20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu zapala mi się kontrolka abs i esp,a mianowicie zapalając samochód wszystko jest OK dopiero podczas jazdy gdy nacisnę hamulec zapalają się te kontrolki,gdy zatrzymam samochód wyłączę i włączę silnik ponownie gasną po czym problem się pojawia,nie mam pojęcia co może się dziać jakiś czujnik może,proszę o wskazówki z góry dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podłącz vaga i sprawdź błędy ale obstawiam czujnik stopu nowy w aso ok 50 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obstawiam czujnik.

Mi zapalała się kontrolka ESP i po wymianie czujnika przeszło jak ręką odjął.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego o tym jest sporo na forum obstawiam też czujnik ale proponuje szukać też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki wielkie za wskazówki,podepnę vaga i zobaczę co siedzi na rzeczy albo poprostu odrazu wymienił bym ten czujnik :)

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 20:42 ----------

kontrolki zaświecaja sie dopiero gdy nacisnę sprzęgło i później hamulec,jeżeli sam hamulec to nic sie nie dzieje czy w tym przypadku to tez ten sam czujnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz podłącz vaga i nie gdybaj chyba że stać cie na wymianę czujnika a potem podpięcie się i szukanie. Czujnik kupowałem za 56zł z dwa tygodnie temy wymiana pryszcz jest na forum. Raczej dalej obstawiam ten czujnik ale podłącz vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mi się tez zapala esp przychamowuje koła i gaśnie podczas jazdy, na vagu brak błędów?? co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mi się tez zapala esp przychamowuje koła i gaśnie podczas jazdy, na vagu brak błędów?? co to może być??

miałem podobny problem wymieniłem czujnik temperatury i wszystko pomogło. Nie wiem co ESP ma do czujnika temp., ale naprawdę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie było wszystko ok robiłem zawieszenie , wymieniłem też końcówki drążka pojechałem na zbieżność i mam problem esp. Przeczyszcze czujnik abs oby pomoglo

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...