Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHH] Niepozorna Audi z małymi modami wita:)


Brusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się pochwalić swoim nabytkiem:) Mianowice Audi A4 B5 Avant w manualu z silnikiem 90HP o oznaczeni AHH.

Teraz moze troche suchych faktów:

Samochód od kapiszonowców z zachodu...wyrejestrowany tam w 2008, wiadomo czemu wyrejestrowany, ponieważ ktoś mu przydzwonił w prawy błotnik i tam tez należało by szukać jakiś niedoskonałości.

Pisze jak jest zęby na forum mi nikt później nie zarzucał:facepalm:

W Niemczech jeden własciciel,

Nalatane 223tys, w tym 4tys ja, książka jest ale kto by jej tam wierzył.

Wiec teraz moze co zastałem po kupnie samochodu:

Lusterka w chromie

Zawieszenie obnizone o 30mm FK

Felgi chromowane 17 calowe.

Co zrobiłem po kupnie?

To co kazdy prawdziwy Polak:

Rozrząd

Olej 5w40 od castrola

Filtry i gumy na półosiach.

Co mam zamiar zrobic:banan:

Jak ze 90 koników to zdecydowanie za mało, zacząłem kompletować części do modów tak wiec:

SMIC od AR 164 2.0 turbo (kupione na alledrogo)

Kolektor ssący AWX (kupiony od użytkownika vauxhall95)

Turbulum AWX ( Także kupione od vauxhall95)

Oil catch tank(OCT) kupione, własnie sie montuje:)

Jak mnie poniesie w tym miesiacu to na pokład dojdą bbs ch w rozmiarze 18. Ale wtedy zostaną mi opony o których pisze w dalszej czesci i nie wiem co zrobic:facepalm:

W następnym miesiącu zamierzam kupić nowe wtryski 216 boscha i przy tym montować resztę gratów na raz i na programik

Nadkole S4

Do tego na początku marca kupione 4 nowe oponki 2x TOYO T1R w rozmiarze 215/40/17 i na tył PIRELLI P ZERO NERO w tym samym rozmiarze.

Tarcze wymienione na komplet agro tunera :D czyli MIKODA GT w rozmiarze 288 i do tego klocki Ferrodo Ds Performance, swap z 280-288 robił niemiec nie ja:)

Oczywiście o usunięciu EGR I KATA nie będę wspominał.

Jak już się uporam z mocą w Audi to zabiorę się za wnętrze i plany sa następujące:

Bose

Konsola 2din i do tego Navigation plus

Recaro:)

Co miesiąc będzie coś nowego przybywać:) Wiec śledzić temat.

Teraz trochę zdjęć z kalkulatora mojej Audi, Lepsze foty dam później:)

Audi WP_20130408_004[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.01 WP_20130408_007[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.02 WP_20130408_009[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.03 WP_20130408_010[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.04 WP_20130408_012[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.05 WP_20130408_006[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Audi.06 WP_20130408_008[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

kolektor awx WP_20130408_013[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IC ALFA WP_20130408_014[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IC ALFA 2 WP_20130408_015[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna...masz duży bonus za sprawą 11stki:kox: Będzie niewątpliwie niepozornie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było jechać z mocą na przedział 170-190:decayed: BRD+230+FMIC, kasa prawie ta sama, a moc bez porównania, tak z tego bedziesz miał 160-70km:whistling: mam obecnie taki setup, powiem tak nie jedzie:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezieni dobrej brd w ostatnim miesiącu było niezmiernie trudne wiec wziąłem awx, jak zabraknie mocy po czasie to wyciągnę i zrobię z tego hybryde awx/arl wtryski jeszcze nie kupione wiec sprawa 230 jest otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój hybrydom:wink: teraz jest tyle fajnych turbinek że nie trzeba pchać sie w hybrydowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mógł się cofnąć w czasie to ładował graty te co Piotrek opisał "BRD+230+FMIC" ale , że już nie mam b5tki to teraz mogę tylko polecać. Do AHH taki setup najlepszy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile u was w mieście wołają za polerkę nadwozia, przed chwila dzwoniłem do jednego speca i cena była dość drastyczna 800zl.

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

Fmic, Fmic...a co ten smic od alfy nie da rady? Na forum juz ktoś udowadniał ze sie spisuje dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czym udowadniał ze osiagnał taki wynik?? w zime to i na seryjnym by tyle osiagnał, w lato 10 przejazdów kamerka na wydech i dopiero masz dowód:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już mocy braknie to pakuj GTB20:whistling: Na 17 narzekają że łożyska się ebią...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten wątek:wink: co nie zmienia faktu ze gdybyś w przyszłosci jednak cos wiecej chciał zdziałac to będzie mniej wydajny:wink: chyba że powiekszysz wlot powietrza na niego, nie myśle tu o kierownicy powietrza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi łożyskami prawda:) Juz robiłem u siebie, Tak apropos te felgi z tymi oponami miesięcznym na gwarancji sa na sprzedaż, posiadam jeszcze 1 taka felge w zapasie. Mam straszny ból głowy na temat BBS CH lub innch cultowych felg ale na allegro ich jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 4x150zł i jedna felga dodatkowa 50zł(dlatego ze jest spawana na odcinku 2.5cm), Nie sprzedaje samych felg tylko z oponami, sa one na samochodzie miesiąc. Na toyo jest roczna gwarancja i ubezpieczenie, na pirelli jest tylko roczna gwarancja, Chce za sztukę 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o polerkę to nawet ok1k musisz liczyć jeżeli chcesz mieć zrobiona dobrze.Jezeli na szybko czyli 4-6h to możesz dac i 400zł ale nie wiem czy będziesz zadowolony.Dobra polerka kilkustopniowa NIE trwa 1dzień:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały upload po powrocie z pracy przyszła do mnie paczka a w niej turbo awx od vauxhall95.

awx WP_20130409_001[1].j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

I takie małe ogłoszenie: Panowie poszukuje kompletnego zestawu wraz z climatronikiem i popielniczka zęby przerobić z 1din na 2din.

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 21:49 ----------

Do kogo z forum moge sie zgłosic po wtryski 0,216 lub 0,230? Chce kupić a nie wiem do kogo mam uderzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...