Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filmik z dzisiaj :P

0-100 km/h , 1/4 mili

http://video.google.pl/videoplay?docid=-6797213694677113069

Seria 204 PS/ 450 Nm , mod by Masters tuning.

Delikatny programik ,żadnych dużych przyrostów na dolnych obrotach w trosce o motorek oczywiście :) Od 3 tyś zaczyna sie naprawde miło aż do 4.5 tyś :)Zero dymu. Bryczka pali 4 kapcie na suchym , spalanie w mieście przy testach 11 l /100km , normalna jazda 9/10

.Wcześniej wykręciłem 5.6 do 100 :P :idea:

screenhunter2av5.th.jpg

Ale jeszcze troche poprawie :D

Wykresy z hamowni za jakieś 2 tygodnie bo musze pojechać do wrocka :)

już jest :)

screenhunter1yw4.th.jpg

Opublikowano

NIE WPIENIAJ MNIE !!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

Poziek ja jak widze jak to zapitala to mi sie kregoslup odzywa po jezdzie sobotniej :lol: teraz to robimy zaklady "ile kuni ma ono" :?:

Opublikowano

Wciągne te padło juz niedługo, będzie mi szorowało końcówki wydechu :)

Opublikowano

Coś pięknego.. :razz: Ten silnik to chyba najfajniejsze serducho jakie można wstawić do A4.. disel, oszczędny i te osiągi.. jeszcze anant quattro i ja po prostu nie chcę innego auta :!: za kilka lat takiego kupię [jak uzywane potanieją :mrgreen:]

Opublikowano
  • Autor

hehe Poziek no jesteśmy dorośli ......przestań hihi

Opublikowano

już przed modami jest git.... co tu komentować po wirusie... :)

I jakby ciut więcej miejsca też w B7.

eeech... i quattro.

no i to N.I.S.K.I.E spalanie !! :cool:

Wcześniej wykręciłem 7.6 do 100

hmm, jakoś "dużo" :lol:

dobrze, że teraz lepiej... Dlaczego Matschke pisze, że nie chce w to wierzyć ? :smile:

hyhyhy

super ono, w końcu zawirusowałeś ten piękny silnik.

Opublikowano

Dlaczego Matschke pisze, że nie chce w to wierzyć ? :smile:

Bo Matschke dobrze wie , że gtech lubi oszukiwać :)

Opublikowano
  • Autor

No czasem gdziesz piszą że Gtech kłamie ale ten chyba jest oki bo pokazywał mi w serii 15.4 ćwiare i dokładnie tyle miałem na bemowie, w X3 przy normalnym starcie bez hamulca pokazywał 6.6 dokladnie katologowe przyspieszenie.

pare_pl no pomyłka z tym 7.6 :D poprawiłem :)

Opublikowano

ono, jak zamontowałeś kamerę ? Ktoś ma taką rękę "sztywną ? :D czy jakiś inny pomysł. Całkiem stabilny obraz

fajny mjuzik ;)

Opublikowano
  • Autor

Kamerka między fotelem a zagłówkiem , dobre miejsce bo można dokładnie ustawić fotelem co ma widzieć :) Widać delikatnie poruszanie ale to chyba stabilizacja obrazu.

Opublikowano

No ono, tylko pozazdrościć takich rezultatów. :mrgreen:

Ale to fajnie musi teraz latac, pewnie banan na gebie non stop. :grin:

Opublikowano

Aż się sama gęba śmieje. Gratulacje,zazdroszcze :roll:

Opublikowano

No ono - cos pieknego :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie śnieg , quattro opony letnie slik i 550Nm idealnie heheh

Opublikowano

Co snieg ?, juz pada u was ?

Opublikowano

pocisk :)

Opublikowano
  • Autor

Nooo rano było biało :) Teraz topnieje ale mam nadzieje że w nocy napada mmmalina :P

Opublikowano
Co snieg ?, juz pada u was ?
no pada pada...po 2h na budowie jak kurczak wygladalem....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.