Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

alvaro: To chyba jednak jakis dodatek, bo tak przegladam zdjecia esek i wszedzie widze zderzaki jak u Ciebie... A4 kaj82'a mnie zmylila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super spoiler do przedniego zderzaka B6 S4 i masz komplet

chodziło Ci chyba że do tylnego zderzaka bo przedni już jest od S-ki a tylny zakłądam w tym tygodniu...

zrobie fote i pokaże Ci o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie fote i pokaże Ci o co mi chodzi.

może Ci chodzi o dokładkę, która jest w S-Line (czyli UltraSport) ?

Coś takiego :

1182323000_5939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta ładna i ta, ja jakbym mial xenony to tez bym kupil od S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor jeszcze nie widziałem mixa zderzaka S4 z S-linem i raczej bym nie chciał zobaczyć... (bo może to zie wyglądać za ciekawie no chyba że jktoś jest fanem "siateksu"...) nie obrażając nikogo oczywiście... :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 10:37 _________________________________________________no to uchwyt parktronika już mam !! dzięki uprzejmości kolegi kaj82 jak tylko przyjdzie uchwyt zaczynamy robotę... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro pstryknij fotki jak juz zalozysz dupke od S4, bo mam takie same plany do mojego avanta, ktorego lada chwila kupie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer nie ma problemu !

uchwyt parktronika od KAJa przyszedł ( i jeszcze raz chcę mu za niego podziękować...) ale nie wiem czy się wyrobię z założeniem wszystkiego do końca tego tygodnia bo z piątku na sobotę jadę do Niemcowni na jakiś tydzień także robota się trochę przeciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak już skompletowany (przykleiłem brakujący uchwyt parktronika i zamocowałem ostatni parktronik) teraz czekam tylko aż przyjdzie instalacja parktronika (bo moduł już mam) i zabieram się za składanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no piękne!! Ja tam za avantami nie jestem, ale tą Audiczkę mógłbym mieć!! Wielkie graty , jak chcesz się zamienić to ewentualnie mogę pomysleć nad tym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson zamiana wchodzi w grę ale na A3 8P i to 3 drzwiowe... wiem że zwariowałem ale dla mnie ono jest piękne i coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedażą :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson zamiana wchodzi w grę ale na A3 8P i to 3 drzwiowe... wiem że zwariowałem ale dla mnie ono jest piękne i coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedażą :a4fan:

Hugo pisał kilka razy żeby nie pisać pod wpływem :drunk: :bicz3: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro: Miłość jest ślepa :cool: Tez przez ostatni rok chorowalem na A3 (2.0TQ), pozniej przestawilem sie na B7 by zakonczyc na B6 z uwagi na okrojony budzet. Jestem ciekaw kiedy mi najdzie ochota na kolejna zmiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer to zmień opis bo masz "jeszcze szukam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak już założony ! :) fotki wrzucę wieczorem lub jutro, wydechy zakładam w piątek lub poniedziałek , jutro być może uda mi się podłączyć parktronik... :a4fan:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 16:00 _________________________________________________mam fotkę ale na razie tylko z telefonu, i auto nie umyte ale kit tam :decayed:

zdjcie006ke0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Look's very good!!

Jak wydechy założysz, to przjeżdżam na zamianę i nie ma że boli, a tak by de łej mam ciotkę w Stogach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

Iverson

a tak by de łej mam ciotkę w Stogach!!

na Stogach (dzielnica Gdańska) czy w Stogach (wieś pod Malborkiem) ?? jak to 2. to pisz na PW kogo ! :evil:

co do wydechów to już się nie mogę doczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...