Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wypasik :thumbup: :oklaski:

Opublikowano

dobre to masz po wsi lotac :dance:

Opublikowano

Nic dodać nic ująć. Poprostu piękne autko. :thumbup:

Opublikowano

Bardzo ładne autko :a4fan:

Opublikowano

Śliczny jest :)

Opublikowano

Obejrzalem dokladnie tego pazdziocha na zlocie i jest git :th:

Opublikowano

Też miałem możliwość oceny tej furki w Kaletce i powiem tak - alvaro kup sobie B7 te B6 za cholere Ci nie pasuje ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

paździoch znowu będzie cięższy o kilo lub dwa kila... :polew: DVD i adapter już leżą w pudełkach hyhy :naughty:

Opublikowano

paździoch znowu będzie cięższy o kilo lub dwa kila... :polew: DVD i adapter już leżą w pudełkach hyhy :naughty:

Ty lepiej napisz gdzie upolować TV tuner do RNS-E. Jestem w stanie zapłacić każde piniendze! Na aukcjach posucha od dłuższego czasu :(

Opublikowano
  • Autor

a co z tym który licytowałeś podczas zlotu ?? na jutro będę coś wiedział to dam Ci znać...

Opublikowano

Poszedł za 320EUR :( Ja przestałem licytować jak cena przekroczyła 270EUR.

Opublikowano
  • Autor

jutro będę wiedział czy da się coś załatwić a jak tak to zrobimy listę bo widziałem że oniak też ma chęć na tv w b7... i już kilka innych osób też mnie pytało... :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 00:35 _________________________________________________już wiem... obaj moi dostawcy powiedzieli że raz w życiu widzieli jak ktoś miał do sprzedania tuner do RNS-E... :polew: także ciężka sprawa...[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 08:43 _________________________________________________DVD podłączone... teraz tylko VIM HACK i będzie gitara... :>

zdjcie007pr3.th.jpg

zdjcie002bx4.th.jpg

to drugie foto to nie kazanie ojca DYREKTORA tylko "Święci z Bostonu"... :polew:

DVD to Phantom 300 B a adapter to po prostu multimedia adapter do RNS-E (ale ze sterowaniem DVD z pozycji navi a nie z super płaskiego pilocika... :polew: )

Opublikowano

No właśnie, sterowanie DVD z poziomu navi i tzw. OEM look jest kluczowe. Nie cierpie zwisających kabli, poprzylepieanych czujek infrared i badziewnych pilocików. Instalacja ma wygladać na fabryczną.

Napisz proszę na priv ile kosztuje taki zestawik (DVD + adapter). Znalazłem jakiegoś Phantoma na allegro za 330PLN ale nie wiem czy to taki jak Twój.

Opublikowano
  • Autor

malik poszło na PW

Opublikowano

alvaro trudno cos takiego podłaczyc?

Opublikowano
  • Autor

audia4s4 bezproblemowo... jeśli jesteś w stanie samemu zmienić całe możliwe audio w aucie łącznie z jedno DINowym Concertem CD II na RNS-E :polew: a tak na poważnie to nie nie jest to trudne jakbyś chciał montować i miał jakiś problem to wal jak w dym :>

Mam nowego pomysła na rezanie (oprócz listw drzwiowych od S4 których cały czasz szukam...) :polew: będzie pakiet oświetlenie... :> na razie rolki nawiewów i diody w lampce (oczywiście wszystko ori a nie tam jakieświercenie dziurek i montowanie diodek... :D) ale od czegoś trzeba zacząć... :a4fan: tak mnie jakoś ochota naszła jak się napatrzyłem na fotki B piuntki moich kuzynów - wosiek1 , rezałem coś takiego wcześniej w golfie 4 (podświetlane nawiewy od Bory) i robiło to piękny efekt - jak to mówi Trzeniu " tu jest jak w Star Trek'u " (mowa o B6 nie o MK4 oczywiście...) :polew:

najpierw było tak:

obraz004vt8.th.jpg

a później tak :

obraz007ru6.th.jpg

Opublikowano

alvaro, szukasz daszka od eSki na tylnia klape?

Opublikowano
  • Autor

a co robimy zakup grupowy ?? :>

Opublikowano

Hm... ale nowki sztuki pewnie kosztuja :disgust:

Opublikowano
  • Autor

myślałem że znalazłeś gdzieś dojście...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.