Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem możliwość oceny tej furki w Kaletce i powiem tak - alvaro kup sobie B7 te B6 za cholere Ci nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paździoch znowu będzie cięższy o kilo lub dwa kila... :polew: DVD i adapter już leżą w pudełkach hyhy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paździoch znowu będzie cięższy o kilo lub dwa kila... :polew: DVD i adapter już leżą w pudełkach hyhy :naughty:

Ty lepiej napisz gdzie upolować TV tuner do RNS-E. Jestem w stanie zapłacić każde piniendze! Na aukcjach posucha od dłuższego czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę wiedział czy da się coś załatwić a jak tak to zrobimy listę bo widziałem że oniak też ma chęć na tv w b7... i już kilka innych osób też mnie pytało... :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 00:35 _________________________________________________już wiem... obaj moi dostawcy powiedzieli że raz w życiu widzieli jak ktoś miał do sprzedania tuner do RNS-E... :polew: także ciężka sprawa...[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 08:43 _________________________________________________DVD podłączone... teraz tylko VIM HACK i będzie gitara... :>

zdjcie007pr3.th.jpg

zdjcie002bx4.th.jpg

to drugie foto to nie kazanie ojca DYREKTORA tylko "Święci z Bostonu"... :polew:

DVD to Phantom 300 B a adapter to po prostu multimedia adapter do RNS-E (ale ze sterowaniem DVD z pozycji navi a nie z super płaskiego pilocika... :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sterowanie DVD z poziomu navi i tzw. OEM look jest kluczowe. Nie cierpie zwisających kabli, poprzylepieanych czujek infrared i badziewnych pilocików. Instalacja ma wygladać na fabryczną.

Napisz proszę na priv ile kosztuje taki zestawik (DVD + adapter). Znalazłem jakiegoś Phantoma na allegro za 330PLN ale nie wiem czy to taki jak Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audia4s4 bezproblemowo... jeśli jesteś w stanie samemu zmienić całe możliwe audio w aucie łącznie z jedno DINowym Concertem CD II na RNS-E :polew: a tak na poważnie to nie nie jest to trudne jakbyś chciał montować i miał jakiś problem to wal jak w dym :>

Mam nowego pomysła na rezanie (oprócz listw drzwiowych od S4 których cały czasz szukam...) :polew: będzie pakiet oświetlenie... :> na razie rolki nawiewów i diody w lampce (oczywiście wszystko ori a nie tam jakieświercenie dziurek i montowanie diodek... :D) ale od czegoś trzeba zacząć... :a4fan: tak mnie jakoś ochota naszła jak się napatrzyłem na fotki B piuntki moich kuzynów - wosiek1 , rezałem coś takiego wcześniej w golfie 4 (podświetlane nawiewy od Bory) i robiło to piękny efekt - jak to mówi Trzeniu " tu jest jak w Star Trek'u " (mowa o B6 nie o MK4 oczywiście...) :polew:

najpierw było tak:

obraz004vt8.th.jpg

a później tak :

obraz007ru6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...