Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulować umiejętności i chęci. Z ze zwykłej A4 zrobiłeś śliczną S4. Nie rozumiem tylko, dlaczego wyrzuciłeś wycieraczkę ? Powiedz mi jeszcze konsole z 1DIN na 2DIN rzezałeś czy wymieniłeś i jak wyglądała sprawa z przeróbką zwykłych lamp na bi-xenon (tzn. masz samo poziomowanie, potrzeba zmiany jakiś kostek czy innych rzeczy, a może wymiana jest plug&play) ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Audica koxowa!

Nie wiem jak to możliwe ale jak patrze na tą :audi: to myśle, że następna moja to będzie avant! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować umiejętności i chęci. Z ze zwykłej A4 zrobiłeś śliczną S4. Nie rozumiem tylko, dlaczego wyrzuciłeś wycieraczkę ? Powiedz mi jeszcze konsole z 1DIN na 2DIN rzezałeś czy wymieniłeś i jak wyglądała sprawa z przeróbką zwykłych lamp na bi-xenon (tzn. masz samo poziomowanie, potrzeba zmiany jakiś kostek czy innych rzeczy, a może wymiana jest plug&play) ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.

tu znajdziesz odpowiedzi...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12081.0.html

:rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde auto super

tyle pracy i kasy ale powiem ze było bardzo warto :)

wygląda wyśmienicie :P

a mozecie mi powiedziec ile kosztuje taki grill

od S4 ??

i cały zderzak pasuje bez żadnych przerubek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill nowka w ASO jakies 200 PLN. Zderzak pasuje idealnie, ale ciezko znalezc w dobrej cenie i dobrym stanio. Latwo kupic jakis posklejany i łatany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak pasuje idealnie, ale ciezko znalezc w dobrej cenie i dobrym stanie...

I dobrze polakierować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to VIM zrobiony teraz tylko czekam aż moja kobieta zda egzamin na Prawo Jazdy( 2 podejście na początku listopada :thumbup:) co będę mógł siedzieć na fotelu pasażera i oglądać filmy :kox:

[br]Dopisany: 18 Październik 2007, 17:01 _________________________________________________podświetlane kratki zakupione, jak będę zmieniał to zrobię fotostory... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka DVD ( zasłaniająca dziurę po zmieniarce) oraz kratki nawiewów założone - w FAQ odpowiedni temat :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20727.msg240185.html#msg240185

a oto foki :

KRATKI

760f788fc45fb7f2.jpg

504eebf4fe08eb66.jpg

f82c9bac057c8e40.jpg

735f5ec25519fa09.jpg

RAMKA

8c9d2c4ed0af8f98.jpg

dd29a4da9917028b.jpg

79e4159ea4171652.jpg

*SZUKAM*podświetlanego schowka na monety i uchwytu na kubki ! jakby ktoś tam coś tam dajcie znać ok ?!

DZIĘKUJĘ wszystkim za komentarze te pozytywne i negatywne. wątek zamykam , jeśli coś w aucie zmięnię to dam znać! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...