Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam kciuki... będzie :thumbup:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 12:52 _________________________________________________jako że dziś sobota i miałem czas umyć autko to wrzuciłem 5 nowych fotek... do pierwszego posta oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniles lampy na BI? Bo widze, ze jakies ciemniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy zmieniłem od razu jak ją kupiłem (na bi tak jak piszesz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, ale dopiero na nowych fotkach je widac (ciemniejsze), na tych pierwszych sa jeszcze jasne zwyklaki, mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, ale dopiero na nowych fotkach je widac (ciemniejsze), na tych pierwszych sa jeszcze jasne zwyklaki, mam racje?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie już są bi... najwidoczniej tak światło pada że wyglądają jak zwykłe ogórki... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki zarcik... skoro BI-X wygladaly na zwykle :P

Niewazne... nuda doskwiera, zaraz lece do DE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym pucujesz opony, że tak błyszczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik były po prostu jeszcze mokre po myciu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik: Jest taki preparat w sprayu do nabłyszczania opon (stosuja go np. niemcy w komisach czasami, polacy pewnie tez), poszukaj w pierwszym lepszym supermarkecie.

...ale to przesada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja nigdy anie nie "plakuje" opon ani ich nie pastuję... :polew: po prostu gdy myję felgi myję również opony i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Mam pytanie. Czy na tylnej klapie po zdjeciu znaczka audi pozostaje jakiś ślad? Trzeba coś zaspawać czy po zdjęciu nie ma śladu? Chce zdjąć znaczek u mnie i zastanawiam się czy pozostanie jakiś ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny slad jaki moze zostac to "oryginalny" lakier. Po paru latach samochod "matowieje", a pod znaczkiem jest jak nowka - polerka powinna to zniwelowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik: Jest taki preparat w sprayu do nabłyszczania opon (stosuja go np. niemcy w komisach czasami, polacy pewnie tez), poszukaj w pierwszym lepszym supermarkecie.

...ale to przesada :D

ehhh.. no właśnie w ciągłym "dążeniu do perfekcji" przy fotografowaniu autek strasznie mi przeszkadzają szare opony. Nawet po dokładnym myciu cisnieniowym kolor nie powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...