Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

alvaro: ano jeszcze nie kupilem, lece w niedziele do niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto fotka przed :

9c638d188f0f399a.jpg

a to po :

babf14987843b4bb.jpg

gdyby ktoś nie wiedział jak zdemontować tylny zderzak to służę pomocą... dziś jadę pomyśleć nad parktronikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78

KoX jeszcze wiekszy.. :th: Gratuluje gustu.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota :oklaski: jeszcze tylko jakieś rureczki ładne trzeba zapodać ;):dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki ! mam nadzieję że jutro wydechy będą już na pokładzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Stogach (dzielnica Gdańska) czy w Stogach (wieś pod Malborkiem) ??

Alvaro Stogi dzielnica Gdańska-tam mam ciotkę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson

Stogi dzielnica Gdańska-tam mam ciotkę!!

to nie ta bajka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no, avancik 1 klasa!!! :oklaski: jeszcze tak ja mówia koledzy, jakies ladniejsze rureczki i bedzie exxtra!!! : :thumbup::audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azunia mówisz i masz - wydechy od S4 ZAINSTALOWANE !!!!!

FOTKI W PIERWSZYM POŚCIE !!!

wydechy są zainstalowane idealnie, gość który je instalował zajmuje się tylko układami wydechowymi, auto ma wywalony tłumik środkowy a pomimo to chodzi jak dawniej... Co ciekawe po "odłączeniu" tego tłumika "instalator" kazałmi odpalić auto i ku mojemu ździwieniu auto bez żadnego tłumika chodziło niemalże tak samo jak z kompletnym wydechem...Audi przewidziało śruby do montażu drugiego wydechu także z tym też nie było żadnego problemu bo wydechy które kupiłem były z uchwytami także wszystko zajeło może 1,5 godziny i po bólu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję roboty przy wymianie zderzaka. Też przez to przechodziłem. Jeszcze na koniec roboty spadła mi gdzieś do dziury jedna śrubka od Bose. I musiałem rozbierać cały bok od początku :wallbash:

Chyba też swoje końcówki schowam lekko żeby wyglądały jak ori w S4. Za bardzo u mnie wystają.

Widzę, że czujniki parktronic zamontowane "pionowo". Dobrze Ci zbierają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki podłączam dopiero w przyszłym tygodniu ale sam się zastanawiam nad tym czy będą dobrze działały no ale inaczej ich nie mogę zainstalować bo tak są wyprofilowane prowadnice w zderzaku (nie ma innej opcji włożenia parktronika)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki piekny furacz!! naprawdę!! :slina: :drool: :oklaski: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki podłączam dopiero w przyszłym tygodniu ale sam się zastanawiam nad tym czy będą dobrze działały no ale inaczej ich nie mogę zainstalować bo tak są wyprofilowane prowadnice w zderzaku (nie ma innej opcji włożenia parktronika)...

No to Cię uspokoję, że będą działały OK :) Kupowałem czujniki dokładnie na tej samej aukcji (jak mi dwa wydłubał mechanik debil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik

No to Cię uspokoję, że będą działały OK

czyli też masz włożone pionowo ??[br]Dopisany: 06 Lipiec 2007, 16:48 _________________________________________________malik

Współczuję roboty przy wymianie zderzaka. Też przez to przechodziłem. Jeszcze na koniec roboty spadła mi gdzieś do dziury jedna śrubka od Bose. I musiałem rozbierać cały bok od początku wallbash

a u mnie odkleił się jeden uchwyt parktronika (ten którego brakowało i którego dostałem od KAJa, przykleiłem go na taśmę dwustronną ale jeba... taśma puściła i będę musiał jeszcze raz ściągać qur... zderzak :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ci sie podziala wycieraczka na tylniej klapie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer

A gdzie Ci sie podziala wycieraczka na tylniej klapie? grin

niiiima !! :D ale muszę założyć bo nasze drogi są za bardzo usyfione żeby jeździć bez tylnej wycieraczki...

Chłopaki mam problem dot. zmiany felg... wypowiedzcie się proszę w tym poście czy zmienić moje 18 S4 na 20 S-line... ????

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13918.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia

a jeden z argumentów urzytych przeze mnie to że są ładniejsze rury w 1.8T grin

więc kto ma teraz ładniejsze rury ?? :polew: jeszcze tylko listwy o S4 no i te felgi 20 calowe nie dają mi spokoju... :naughty:

matys_ml

od jakiego silnika to jest wydech i ile cię kosztował?

Kolego coś Ty się z Choinki urwał ?? :D nie wiesz jaki silnik jest w S4 ?? V8 4,2 Litra i to z niego te wydechy... cena na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cały czas o nich myślę... chyba po weekendzie pojadę na przymiarkę... a jak tam twój furak Bryniu ?? już zdrowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...