Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wygrywasz w totka i co?...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupilbym mojej mamie zdrowa nerke,zeby nie musiala juz jezdzic do szpitala 3x wtygodniu na 4ro godzinne dializy ;( , sobie do kolekcji Alpine B10 3.5/1 , M5 w budzie E60 G-Power, nisana patrola gr do gzicia,zonie kolejnego Yorka, a reszt na konto :decayed:

Opublikowano

Z siedem baniek dałbym Owsiakowi, pojechałbym zapalić znicz na grobie Bublewicza, Kuliga i McRae...

postawa godna pochwały :hi:

cieszy tym bardziej mnie- olsztynianina, który pamięta jeszcze Bublewicza z rajdów, postawy społecznej i w końcu pogrzebu..., na którym był chyba cały Olsztyn...

Opublikowano

moze smiglowiec jakis,wycieczka na Mount Everest,moze tor wyscigowy-niezle miejsce na spoty :naughty:,hm,ale jak bedzie...tego nie wie nikt...

Opublikowano

Kupilbym mojej mamie zdrowa nerke,zeby nie musiala juz jezdzic do szpitala 3x wtygodniu na 4ro godzinne dializy ;( ,

Do mnie to przemawia.

Reszta u większości jest taka sama.

Na I roku studiów gość na mikro- nam zrobił taki test.

Na 100 osób na roku, tylko 1 czy 2 miały inne marzenia niż, chata, auto, podróż dookoła świata.

Opublikowano

Kupilbym mojej mamie zdrowa nerke,zeby nie musiala juz jezdzic do szpitala 3x wtygodniu na 4ro godzinne dializy ;( ,

Do mnie to przemawia.

Reszta u większości jest taka sama.

Na I roku studiów gość na mikro- nam zrobił taki test.

Na 100 osób na roku, tylko 1 czy 2 miały inne marzenia niż, chata, auto, podróż dookoła świata.

No tak ale większość z nas nie podeszło do tematu poważnie, każdy się rozmarzył w taki sposób, jakby nikt z rodziny nie był chory, jakby wszystko było pięknie i jeszcze kasa którą wygrywasz w totka... Założę się że gdyby ktoś z nas dostał taką kasę to pierwsze o czym by pomyślał to czy ktoś z bliskich nie potrzebuje naszej pomocy finansowej. Wszystkie auta, domy itp. sprawy idą na dalszy plan, jeśli komuś bliskiemu uda się pomóc nawet wydając całą wygraną kasę, bo przecież nie ma nic bardziej wartościowego na tym świecie niż życie ludzkie :decayed:

Opublikowano

Ja bym sobie otworzył nowe forum :polew:

Opublikowano

Ja bym sobie kupił B5 S4, RS4, B6 S4, B7 RS4, i RS6 takie 2001-2002rok :kox::buhaha::lol1:

Opublikowano

hmmmm

1. Kupiłbym sobie RS4

2. Wybudował domek parterowy z garażem

3. Kupił jakąś customową perkusję

4. no i chyba podróż z żonką po świecie

a reszte bym odłożył na konto i zapewne bym nie zrezygnował z pracy bo cos trzeba jednak w życiu robić.

Opublikowano

A ja już w totka wygrałem :naughty:

Co prawda tylko 3-kę, ale 16 zł zgarnąłem;D I co zrobiłem?

...kupiłem następne kupony - żeby wygrać, trzeba grać;]

Opublikowano

Inwestycja/modernizacja działalności, RS4 B5 , RS4 B7 , Q7 ,Range Rover, pare motocykli , ... no i Pelicana doprowadził bym do ładu ..z małym bonusem :) , dom .. chyba byłbym nareszcie szczęśliwy :mysli:

eeee..tam czas zejść na ziemie :angry:

Opublikowano

, ... no i Pelicana doprowadził bym do ładu ..z małym bonusem

Rozumiem, że piszesz o takim rowerze, jakim jeździłem jak miałem osiem lat?

Opublikowano

Ja bym sobie otworzył nowe forum :polew:

na temat ????

Opublikowano

Ja bym sobie otworzył nowe forum :polew:

na temat ????

Na temat Groty Nestle :naughty::kox::naughty::kox:

Opublikowano

Wygrywam w to i... budzi mnie alarm, jest 6 rano, a ja musze sie zbierac do pracy...

Opublikowano

Ja bym sobie otworzył nowe forum :polew:

na temat ????

Na temat Groty Nestle :naughty::kox::naughty::kox:

to byłyby głębokie przemyslenia

przykładowe tematy :

1. Dłoń mego chłopaka zakleszczyła sie w mojej d*p..e , pomocy

2. Co zrobic gdy nie jestem w stanie utrzymac kupy - propozycje

3. Na kazdy temat : jaki najwiekszy przedmiot wsadziliscie sobie w tyłek ????

4. Który wibrator analny wybrac , co polecacie z własnego doswiadczenia - ankieta

:kox: :kox:

Poziek działaj , zakładaj forum :kox::naughty::kox::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.