Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomoc w sprawie rozwodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema posze za prosba kolegi . a mianowicie 28.02.2013r w Olsztynie kolega brał rozwod bez orzekania o winie i przyznał alimenta . teraz koledze jest potrzebny papier ze ma rozwod i tu zaczyna sie bo nikt nic nie wie. wie ktos moze gdzie ten papier mozna odebrac?? do olsztyna ma 150km tak wiec nie opłaca sie jechac.

Opublikowano

Tylko odbiór osobisty w sadzie w ktorym odbyła się sprawa.

Opublikowano
  • Autor

wow to zmartwie go.

Opublikowano

150 km to nie tak daleko a może pozna jakąś fajną Pannę po drodze ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale wiesz po głupi papier tyle gnac jak by na to nie patrzec to trzeba za ponad 100zł wlac :grin:

Opublikowano

Jak mówi pewne ludowe przysłowie "z c**jem i prądem nie ma żartów" :grin:

Opublikowano
Jak mówi pewne ludowe przysłowie "z c**jem i prądem nie ma żartów" :grin:

Dobre :-)

Opublikowano
do olsztyna ma 150km tak wiec nie opłaca sie jechac.
ale wiesz po głupi papier tyle gnac jak by na to nie patrzec to trzeba za ponad 100zł wlac :grin:

Powiedz koledze, że niepotrzebnie się rozwiódł - teraz ma same problemy: całe 300km trzeba przejechać w 2 strony i jeszcze wydać 100zł :doh:

Może można jakoś anulować ten rozwód ?

Opublikowano
nastepny debil. czy na tym forum sa sami debile??? bo juz trzeci pod rzad sie trafił

Wiesz co cwaniaczku za to obrażanie innych powinieneś krope dostać. Może nie piszą na temat ale można napisać kulturalnie żeby nie robili OT.

Opublikowano

NIe ma co sie irytować :P trzeba zadzwonić do sądu i sie zapytać :P

Opublikowano

Rafał ty panuj nad jezykiem....a ci co niepotrzebne głupoty piszą to lepiej niech ida na lody a nie zaśmiecać wątku.a co do sprawy to tak jak kolega wyżej napisał.zadzwonić do sądu.może da rady jakoś żeby podesłali lub jakimś faxem.mysle że bedzie trzeba osobiście znając nasze realia ale zapytać można bo to akurat nie boli. a kto wie..a swoją droga dziwne że kolega nie dostał żadnego świstka potwierdzającego rozwód

Opublikowano
  • Autor

nikogo nie obrazam tylko poprostu sobie licze. :grin:

Opublikowano
a swoją droga dziwne że kolega nie dostał żadnego świstka potwierdzającego rozwód

Sąd to nie piekarnia, po orzeczenie należy się zgłosić i otrzymuje się je po uprawomocnieniu.

Opublikowano
  • Autor

juz kolega ogarnał temat. dowidzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.