Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana podpory wału quattro


kicek87

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wrzucić zdjęcia przerobionej podpory z omegi i jakiej firmy kupione. Bo nie mogę wyświetlić tych zdjęć co są w tym temacie. Będę bardzo wdzięczny. Pioteros jak przerobiłeś bez spawania

Edytowane przez kasza121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kasza121 napisał:

Może ktoś wrzucić zdjęcia przerobionej podpory z omegi i jakiej firmy kupione. Bo nie mogę wyświetlić tych zdjęć co są w tym temacie. Będę bardzo wdzięczny. Pioteros jak przerobiłeś bez spawania

Gra nie warta świeczki z tym przespawywaniem przynajmniej w moim odczuciu. Kupuj gotowca z alle i ciesz się jazdą. Jedyny zamiennik na rynku to Akkussan Transpart ale jest pod różnymi nazwami i cenami. Kiedyś kupiłem za 170 a następnie za 130. Tylko raz pokusiłem się o podporę febiego od omegi i nie polecam według mnie za miękka i za delikatna ta guma w niej.

W tym temacie jest opisane jak łatwo wymienić taka podporę w garażowych warunkach.

 

Tutaj masz jeszcze temat w którym pokazałem łożysko które jest w oryginalnej podporze. Drogie ale dla spokoju warto założyć. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Z rok już jeżdżę i sprawdzam stan podpory i narazie żadnej "zmarszczki" na gumie nie zauważyłem a łożysko sobie hula.

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...