Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] 1.6 Benzyna + sekwencja


MarcinEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

:hi:

Od dnia 17 czerwca 2012 roku jestem posiadaczem a4 z 2000r 1.6 w benzynie z przebiegiem od zakupu 192 tys km :) Ponieważ jest to pierwszy mój samochód poszło w ekonomię :decayed: Wiadomo w 1.6 szału nie ma, ale przecież nie o to chodzi. Jestem 2 posiadaczem auta, a trochę zabawy już było (na 1 rzut oka widać, że pierwszy właściciel absolutnie nic nie inwestował w ten samochód). Postanowiłem się trochę nim zająć i doprowadzić go do technicznego stanu.

Kilka fotek samochodu:

73376199444013886781.jpg

83940531082174446791.jpg

44035849266301059894.jpg

67301466264042598395.jpg

52010379512415708654.jpg

10492094864140878669.jpg

Od razu po zakupie a4 zostały wymienione klocki z tarczami, oleje, filtry oraz założona sekwencja STAG4. Musiałem także kupić komplet opon bo każda była inna i praktycznie nie do użytku :facepalm:

ZMIANY, MODYFIKACJE, które planuje i które zostały wprowadzone (jeśli pozwoli na to budżet): :kox:

1. Sekwencja STAG4 - zrobione

2. Ksenony 6000k + postojówki LED - zrobione

3. Oświetlenie wnętrza i tablic rej. LED - zrobione

4. Rozrząd - zrobione

5. Wahacze (MS) - zrobione

6. Maglownica (niestety siadła i musiałem kupić nową, częsta przypadłość a4 jaki i wahacze) - wymienione

7. Nagłośnienie + radio PIONEER - zrobione

8. Klocki + tarcze - wymienione

9. Felgi 17 ori - w toku...

10. Podłokietnik przód - zrobiony

11.

12.

Tutaj widać różnicę między zwykłymi żarówkami, a ksenonami i ledami:

81024513132011864387.jpg

53662963043398566688.jpg

49084301850197771128.jpg

Więcej zdjęć wrzucę w wolnej chwili. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły odnośnie tej a4 to walcie smiało, z góry dzieki za porady. Pozdrawiam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą rejestrację masz włożoną całą lampkę LED czy taka żarówka dobra że tyle światła daję? Bardzo ładne autko :hi: Ten kolor jakoś mnie pociąga ostatnimi czasy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te 6000k to zmien na 4300 po pierwsze nic nie bedziesz widzial w deszczu po drugie to swiatlo jest oczojebne dla reszty kierowcow. nie chcial bys takimi po oczach dostac. jesli chciales isc w ekonomie bylo brac 1.8 albo 1.8T i zalozyc gaz spalanie bys mial to samo co w 1.6 a osiagi o niebo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolor :good: Zmień ten rozrząd jak go już kupiłeś :decayed:

@apaczinio: A jak ma na gazie chodzić? Dokładnie tak samo jak na benzynie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem umowiony na rozrzad i wahacze w tym tygodniu. wielu znajomych ma 6000k i jak sie dobrze ustawi to nie wali po oczach, a w deszczu też spoko sie jezdzi. Co innego jak są zle ustawone to masakara dostac ksenonem po oczach - wiem cos o tym, bo wiele osob nie przyklada do tego wagi. Na sekwencji chodzi idealnie (nie czuć zadnej roznicy jak na benzynie, jesli jest dobrze ustawiona - polecam :wink: ). Jak juz wszystko jest zrobione to pojeżdżę jakis rok i postaram sie zmienic moze na jakas b6 :) Teraz po prostu szkoda zmienic auto jak wszystko jest dopieszczone :decayed: Do tej pory nie moge narzekać mimo, że troche wkladu finansowego wymagal ten samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie moge narzekać mimo, że troche wkladu finansowego wymagal ten samochod.

Na tym forum staramy się tego nie liczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są ori, 8Jx17, ET35, tak zwane parabole były montowane w różnych modelach Audi w kilku odmianach,

ta akurat jest z "szóstki" ale ten wzór (różniący się trochę od łopat z A4) szedł też na montaż do Audi TT tylko znowu inny rozstaw i ET...

Fabrycznie były srebrne, te zostały wypiaskowane i pomalowane proszkowo.

Były na allegro przez kilka miesięcy za 1200zł :decayed:

Ja za nie dałem trochę mniej bo byłem po nie osobiście, to w moich rodzinnych stronach :wink:

Gość ma często fajne felgi i opony, Alu-Klinika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie luz z B6 wielkiej różnicy do B5 nie ma. Lepiej za to zrób sobie swapa na 18T :decayed:

Ja jak będę kiedyś zmieniał to od razu na B7 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki sa na al. raclawickiej w prosto ale watpie ze jeszcze jeszce kupisz bo jak bylem 2 tyg temu to mieli 2 ostatnie sztuki :facepalm: Musze jakis fajnych felg do 1100zl poszukac, moze pomozecie? :) czas pokarze jak wyjdzie czy doloze pare tys i kupie b6 czy za te pare tys na 1.8 T bo to nie glupi pomysl hehe :naughty:

95583830660741246124.jpeg

95624195059434137192.jpg

te mi sie podobają nie wiem jak Wam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie nawet nawet, dużo tych felg wisi na allegro. Zastanowiłbym się czy warto wydac kase na takie felgi one pewnie sa wyprodukowane made in China i po przygodzie z jakas dziura moze sie nadawac na wyrzucenie. Lepiej bym kupił na twoim miejscu jakieś ori używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do szaraka założył takie:

66527611_3_644x461_sprzedam-alufelgi-17-vw-audi-seat-skoda-5-112-et45-felgi-kola-opony_rev001.jpg

Archiwalne: Sprzedam alufelgi 17 VW Audi SEAT Skoda 5x112 ET45 Dębica ? Tablica.pl

A z tych które podałeś te pierwsze są ładne, ale jakby to wyglądało w budzie B5? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORYGINALNE FELGI 17" AUDI A4, A6, A8, TT (3172684116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te mi sie najbardziej podobaja no i są ori :) musze jeszcze psoiedziec troche na allegro bo oczopląsu mozna dostac :shock3:

Ładny wzór :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi są miazga:slina: Strasznie mi się podobają.I cena myślę,że bardzo dobre jak na takie 17':wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...