Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

muszę oblukać na żywo na którymś spocie no chyba że zawitasz do BB jak się zbierze więcej niz 5 osób

chociaż jak sie rozpowie że przyjedziesz to na pewno nawet w BB ruszą leniwe zadki :decayed:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

powiedz jeszcze jak wiesz oczywiście czy sufit jest ori obszyty alcantarą czy to było robione

wpadnij w czwartek do żor :wink:

sufit obszyty nie ori, gdyby był ori to by nie wyblakło pewnie - tak jak Hammer napisał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie wyblakł...:mysli: ten kolor pod wpływem prędkości i przyśpieszeń...po prostu się cofa do tyłu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori alcantara to była tylko na siedzeniach i boczkach w audi :whistling:

w a4 tak, ale w droższych furkach typu a8 czy rs6 była ori - chyba że te autka które widziałem były obszywane indywidualnie :eusathink:

on nie wyblakł...:mysli: ten kolor pod wpływem prędkości i przyśpieszeń...po prostu się cofa do tyłu:decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

To mówisz że wystarczy jeździć spokojnie i już bardziej nie będzie blakło? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori alcantara to była tylko na siedzeniach i boczkach w audi :whistling:

w a4 tak, ale w droższych furkach typu a8 czy rs6 była ori - chyba że te autka które widziałem były obszywane indywidualnie :eusathink:

on nie wyblakł...:mysli: ten kolor pod wpływem prędkości i przyśpieszeń...po prostu się cofa do tyłu:decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

To mówisz że wystarczy jeździć spokojnie i już bardziej nie będzie blakło? :decayed:

hehe ....tylko jak to zrobić....ja się pytam jak ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori alcantara to była tylko na siedzeniach i boczkach w audi :whistling:

w a4 tak, ale w droższych furkach typu a8 czy rs6 była ori - chyba że te autka które widziałem były obszywane indywidualnie :eusathink:

on nie wyblakł...:mysli: ten kolor pod wpływem prędkości i przyśpieszeń...po prostu się cofa do tyłu:decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

To mówisz że wystarczy jeździć spokojnie i już bardziej nie będzie blakło? :decayed:

hehe ....tylko jak to zrobić....ja się pytam jak ?? :decayed:

częściej OSTRO hamować:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves gdzie i kiedy będziesz na najbliższym spocie w naszych okolicach :naughty: ? Ładnie złoiłes to RS4 :facepalm::decayed:

Trzeba było jechać w czwartek na Żory :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje debiutu na 1/4 :D

Dzięki wielkie Tolek :hi:

Uwierzcie mi że nie mam pojęcia jak to się stało że z ORI RS4 jechałem koło w koło :grin:

najlepsze w tym wszystkim jest to że poważnie brałem pod uwagę kupno rs4 i nawet jedno prawie kupiłem. Tym bardziej teraz nie żałuję bo jednak mimo wszystko kosztowałaby jakieś 30tys więcej no i spalanie jednak też ma znaczenie :facepalm: dla mnie :doh:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Seves gdzie i kiedy będziesz na najbliższym spocie w naszych okolicach :naughty: ? Ładnie złoiłes to RS4 :facepalm::decayed:

na pewno kiedyś gdzieś będę dopóki nie zacznę trenować na rowerku mam jeszcze dużo wolnego czasu:grin: nie złoiłem jej - Kolega kiedy zmieniałem bieg na 4 wysunął się na prowadzenie:decayed:

nice ride :slina:

gratulacje nowego wozidełka :wink::wink::wink:

dzieki max :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: No to grubo jak RS4 jechałeś łeb w łeb. :kox:

mój trener Miron78 udzielił mi kilku podstawowych ale bardzo ważnych uwag (mój pierwszy start) co na pewno miało znaczenie, a nie wiem czy Kolega z rs4 też ma swojego trenera:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: No to grubo jak RS4 jechałeś łeb w łeb. :kox:

mój trener Miron78 udzielił mi kilku podstawowych ale bardzo ważnych uwag (mój pierwszy start) co na pewno miało znaczenie, a nie wiem czy Kolega z rs4 też ma swojego trenera:decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja mogę Cię potrenować z wyhamowywania :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...