Skocz do zawartości
IGNOROWANY

turbo w gazie


marcin_1800

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety czuć różnicę w mocy pomiędzy LPG a PB. Przynajmniej w moim przypadku AJL 180KM. Nie mniej jednak coś za coś, przy moich przelotach LPG zwyczajnie się opłaci, mocowo wychodzi gorzej, ale w portfelu zostaje. Tak czy inaczej popieram słowa poprzedników, 1.8T+LPG jak najbardziej! Negatywne komentarze połączenia turbo z gazem wywodzące się rodem z czasopisma Auto Świat itp. są zwyczajnymi bredniami. Pachnącymi lobby koncernów naftowych. Gazowałem zwykłe 1.8, później 1.8T 180KM, teraz będę gazował 1.8T BEX i jestem pewien, że odpowiedni dobór reduktora, wtrysku itd. plus dobry montaż to najlepsze rozwiązanie. Nie bać się i gazować, polecam bez dwóch zdań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryj mi się cieszy jak jade na Orlen zatankować :decayed: 103 zł (45l) = minimum 360 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja max zrobiłem 400, może udao by się coś jeszcze pojechać gdyby była spokojna jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a przy jakiej minimalnej temperaturze silnik przełącza się na gaz? pytam,bo brat jeździ odcinki 1500-2000m na zimnym i myśli o zakupie 1.8T +LPG ??? co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka ustawisz taka bedziesz mial ale w zimie im nizsza tym gorzej

dla tylko takich odcinkow to troche bez sensu... ja w zimie przy ostrych mrozach dopiero po ok 4-5km widze ze wskazowka rosnie powyzej 60st

ale jesli liczac caly rok to instalka i tak sie zwroci pewnie po roku/poltora pomimo ze w zimie rzadko bedzie uzywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimie ale wiadomo pol roku bez sensu a przez pol roku gaz bedzie zarabial na siebie, ja bym zakladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...