Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 216 + chip a4 b5


Kamillo1992

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie zmieniłem turbo w swoim 1Z na turbinę z AHU i mam takie pytanie po zmianie wtrysków na 216 + chip ile mógł bym liczyć przyrostu mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie zmieniłem turbo w swoim 1Z na turbinę z AHU i mam takie pytanie po zmianie wtrysków na 216 + chip ile mógł bym liczyć przyrostu mocy ?

polecam przejrzeć ten wątek, znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

wg mnie jakieś 130-135 koni wyciśniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie zmieniłem turbo w swoim 1Z na turbinę z AHU i mam takie pytanie po zmianie wtrysków na 216 + chip ile mógł bym liczyć przyrostu mocy ?

a po co zmieniasz turbiny jak one sa takie same ?

1Z/AHU + 216 + soft -> okolice 130 PS , wszystko zalezy w jakim stanie jest pompa wtryskowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kup teraz sprawne wtryski od AFNa które podają tyle paliwa żeby zrobić 130km...

ostatni projekt jaki był to AHU+216 i wyszło - 112km / 239 nm następnie AHU+216+soft - 130km /291nm

więc wątpię żeby na wtryskach od AFN wykrzesać 130km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jest dym i tylko 5-7km więcej, a na afn nie ma nic dymu, a po podrasowaniu pompy można się spodziewać przekroczenia 130km ale wtedy też będzie dym wiec wychodzi na to samo suma sumaru i trzeba się zastanowić czy aby spalanie na wtryskach 216 AHY jest tak samo niskie jak na afn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski 0.216+ecu od a4 16bitowy+dobry chip <130koni>=135koni

moj setup w drugim aucie to

wtryski asv(0.205)+ecu od a4 16bit+chip wyszło 136koni 312nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włożyć jeździć jeżeli wiadomo że były dobre i nie lały, ewentualnie sprawdzić rozpylanie paliwa przez końcówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie szrot. Już kupiłem ,za pużno :D.Wiadomo to zawsze ruletka,ale tak musi być pewne ryzyko.Kto nie ryzykuje nie zyska.Widziałem dawce ,kanały wylorowe ok.Samochody ma z anglii a wiecie jakie tam auta są ,nie zjeżdzone .te angliki to by każdy kupował tylko ta lierownica.Zobaczymy jak będą się spisywały , 200zł za komplet to chyba nie dużo.

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Ludzie już nie bądzcie tacy pedantyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz więcej osób pierwsze co robi po kupnie to właśnie jedzie sprawdzić na maszynie, koszt nie wielki a ma pewność co do ich stanu bo zdrowych używanych wtrysków jest coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wtryski miałey takie oznaczenie : 028 130 201 T

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

2FH KBEL 58 P 190 bar 771F

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

To są AFN ,a te co wyjołem z AFF to miały też 190 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...