Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie odblysnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy da rade jakos zdemontowac lampe na czesci pierwsze zeby dostac sie do odblysnika i niczego nie popsuc. Chce wyczyscic tam w srodku moze ktos z was juz czyscil odblysniki

Opublikowano

Nie radzę czyścić odbłyśnika znajomy próbował w innym aucie i prawie wymieniał lampę bo lekko przetarł i lakier zszedł ten chromowy..

Opublikowano

soczewkę z odbłyśnikiem wyjmiesz bez problemu, ale ja też nie polecam czyszczenia odbłyśnika na własną rękę bo rysuje się nawet od patrzenia na niego, lepiej oddać do regeneracji...

Opublikowano

A ustawic prawidlowo po takiej operacji tez nie jest latwo - chodzi mi ustawienie swiatel drogowych wzgledem mijania :facepalm:

Opublikowano

W warsztacie jest chyba wątek jak to samemu zrobić, musisz poszukać:wink:

Opublikowano

Przerabialem to. Soczewke wyciagniesz od środka. 3 małe śruby na dole i troche gimnastyki przy jej wyciagnieciu.

Odblysnika nie ruszaj. Jak wyżej pisano zetrze sie farba dająca lustro.

Albo regeneracja albo ja zrobiłem tak ze obrocilem je do góry nogami bo tylko ta strona ktora odbija wiecej światła na drogę była zmatowiona. Pamiętaj zeby wtedy dac tak samo jak było te blachę w środku bo zrobisz Anglika.

Ja po wyczyszczeniu i obroceniu duzo poprawialem moc świateł.

Co do ustawienia to na stacji diagnostycznej zrobią Ci to za free Max 10zl. A masz pewność wtedy ze świeca jak powinny.

Opublikowano

Tak jak radzą koledzy ja bym osobiście nie ryzykował z czyszczeniem odbłyśnika, lepiej oddaj do regeneracji. Sam rozważam taka opcję tylko jeszcze nie wiem gdzie w pobliżu mogą mi to zrobić.

Opublikowano
Przerabialem to. Soczewke wyciagniesz od środka. 3 małe śruby na dole i troche gimnastyki przy jej wyciagnieciu.

Odblysnika nie ruszaj. Jak wyżej pisano zetrze sie farba dająca lustro.

Albo regeneracja albo ja zrobiłem tak ze obrocilem je do góry nogami bo tylko ta strona ktora odbija wiecej światła na drogę była zmatowiona. Pamiętaj zeby wtedy dac tak samo jak było te blachę w środku bo zrobisz Anglika.

Ja po wyczyszczeniu i obroceniu duzo poprawialem moc świateł.

Co do ustawienia to na stacji diagnostycznej zrobią Ci to za free Max 10zl. A masz pewność wtedy ze świeca jak powinny.

Czy po wyjęciu soczewki jest dość dużo miejsca żeby wyczyścić szybkę z kurzu od wewnętrznej strony

Opublikowano

To się dość łatwo rozbiera. Tam są takie 4 klipsy, które rozłączają soczewkę od odbłyśnika. Bez tego w sumie to da radę wyczyścić, ale nie ma zbyt dużo miejsca.

Opublikowano

zaraz idę zobaczyć. Mam nadzieję , że będzie dobry dostęp do szybki i że nic nie uszkodzę :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.