Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

umiesz robic fajne zdjęcia

Opublikowano
  • Autor

Dzięki

Opublikowano

mozna wiedzieć jakie szkła i pudełko na tych ostatnich fotkach?

edit
juz sprawdziłem w exif ale nie ma długości ogniskowej.

BTw Sony a99 to juz wysoka półka i trzeba umiec ją wykorzystac. JEstem pod wrażeniem

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Ale czad!!!

Opublikowano
  • Autor

24-70 F2,8 Sigma oraz 50 RS F1,4 Minolta

Opublikowano

24-70 F2,8 Sigma oraz 50 RS F1,4 Minolta

dzięki. Mój rozwój fotograficzny narazie stoi na standardowym 18-55 canon ;)

Opublikowano

Griffe jaki polecasz zapach do auta, ale taki, aby był ładny i intensywny. Jakiś sprawdzony model masz. Scenta ostatnio miałem i jakoś prawie wcale nie czuję.

Opublikowano
  • Autor

To bardzo indywidualny temat.

Osobiście od lat w RS6 jeździ Napa Grape, a w S3 Malibu Melon

Jak czasem mi się nudzą to psiknę sobie Strippera.

Opublikowano

Czyli ogólnie scents

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna zaległa relacja, tym razem miejskiego wozidełka, żony mego kumpla ze szkolnej ławy. Citroen C3 w półautomatycznej skrzyni biegów, bogatym wyposażeniu i czarnym lakierze zdegradowanym niemalże do granic możliwości.
Francuskie lakiery mają to do siebie, że nie są tak twarde jak niemieckie, a jak do tego dorzuci się czystą czerń oraz lata złych praktyk czyszczących mamy taki oto wynik.
Z racji, że korekta i zabezpieczenie powłoką kwarcową miało być poniekąd niespodzianką dla właścicielki, tym bardziej starania o jak najlepszy wynik były uzasadnione.
Jedyną drogą do wspaniałego wyglądu okazał się wetsanding - ilość oraz głębokość rys i wypiaskowania nie pozostawiały innej możliwości, a że grubość powłoki lakierniczej pozwalała na taki zabieg zabraliśmy się do dzieła.
Jak zwykle miłego oglądania:

Citroen zawitał w takim stanie

_DSC2272_zpsdnekb920.jpg

_DSC2273_zpsttjkcjpg.jpg

Wieloetapowy proces mycia zaczęliśmy jak zwykle od "oprysków"

_DSC2277_zpspp6ibknn.jpg

_DSC2283_zpsi4muh2bd.jpg

Piana od APP - tradycyjnie u nas.

_DSC2288_zpszapgrsmp.jpg

Po spłukaniu

_DSC2290_zpsiizgwxl5.jpg

Słońce już zaszło

_DSC2293_zpsqhjgdguv.jpg

Ręcznie mycie

_DSC2299_zpst7t3kvhl.jpg

_DSC2301_zpsqanqi92p.jpg

Po reszcie zabiegów wjazd do garażu i czas na inspekcję - jest FATALNIE

_DSC2305_zpsdrtfvhjg.jpg

_DSC2306_zps22e3odvy.jpg

_DSC2307_zpszqy4msqu.jpg

_DSC2308_zpsj1v4lgdw.jpg

Sprawdzamy jak cięcie na miękkim francuskim lakierze

_DSC2310_zpszyozreaa.jpg

Jak widać bez rewelacji, więc szlifujemy na mokro

_DSC2320_zps9p65f5np.jpg

_DSC2321_zpsfpnuvpj7.jpg

_DSC2327_zpsujw1b7xr.jpg

_DSC2328_zpsndlpktsf.jpg

Powierzchnia po wetsandingu

_DSC2330_zpsuohnmsbz.jpg

_DSC2333_zpsdgwrrjxt.jpg

_DSC2335_zpsjd3jnfki.jpg

_DSC2336_zpswqlnxw8m.jpg

Jakieś fotki do relacji

_DSC2340_zps1lef84ks.jpg

_DSC2343_zpspzbihwse.jpg

Czas odzyskać blask

_DSC2345_zpsfmvhsiq4.jpg

_DSC2351_zpsoz8xhlnb.jpg

Postaraliśmy się również zająć wgnieceniami

_DSC2353_zps8zmvgvls.jpg

_DSC2354_zpsmluvzxsy.jpg

_DSC2356_zps69cgp131.jpg

Na szczęście nie wszystkie elementy wymagały szlifowania, na niektórych wystarczyło cięcie

_DSC2322_zpsz4icckfy.jpg

_DSC2324_zpskbcx0oxr.jpg

_DSC2365_zpsvobia3t4.jpg

Jak widać nie brakowało "grubych tematów"

_DSC2382_zpsxxnwjonn.jpg

_DSC2384_zpsvuzkkat3.jpg

_DSC2385_zpsmoob5gbi.jpg

Były różne "kwiatki"

_DSC2386_zpsiyvj8fui.jpg

_DSC2388_zpsbmmneehg.jpg

_DSC2392_zpsi6jsq9my.jpg

_DSC2399_zps8fd9rkyu.jpg

_DSC2442_zpsuz6arnmf.jpg

_DSC2444_zpsuupjgdk6.jpg

_DSC2445_zpsmksh6c4r.jpg

Hokus Pokus

_DSC2449_zps2aw2tqpf.jpg

_DSC2453_zpsyu6zwn24.jpg

_DSC2454_zpspviwgzhp.jpg

_DSC2475_zpsqzlxz6yt.jpg

_DSC2476_zps4e1hypff.jpg

_DSC2479_zpscreyk94b.jpg

_DSC2481_zpsldkobdou.jpg

Dzięki za poświęcony czas.

Opublikowano

Oglądając Twoje relacje to przyjemność i nigdy nie żałuje poświęconego czasu!!!:)

Opublikowano

piękna robota.

Opublikowano

Jak zawsze zarówno praca jak i relacja na najwyższym poziomie! Aż chce się oglądać

Opublikowano

Kolejna piekna robota.

Opublikowano

najbardziej podoba mi sie ostatnie zdjęcie :)
wet sanding zrobil robote w kwestii lustrzanego odbicia :git:
Pplastiki na przednim zderzaku moze strzelic z opalarki? maja jakies takie chmurki, próbowałeś?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa uznania.

Plastiki wyglądają, że mają lekkie chmurki - w rzeczywistości są ostro obdarte - tylko wymiana.

Opublikowano

Plastiki wyglądają, że mają lekkie chmurki - w rzeczywistości są ostro obdarte - tylko wymiana.


kumam, mimo to- za***iście :)
Opublikowano

Jedno słowo - P R Z E P I Ę K N E !!!

Opublikowano

:hi:Podejście do aut to pełen profesjonalizm z Waszej strony Gratki :hi:

Edytowane przez Grzesiek1985

Opublikowano

A co ze środkiem ? Tez się zajmujecie czy tylko zewnętrznie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.