Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy możliwe żeby w a4b7 nie było świateł do jazdy dziennej?


duke

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie czy możliwe żeby nie było w a4 b7 2007 włącznika do świateł dziennych?

Na pokrętle są tylko postojowe i mijania oraz przeciwmgłowe.

Żarówki w reflektorach są ale opcji na włączniku brak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wlacznika do świateł dziennych nie powinno być ponieważ światła dzienne mają zapalac się po włączeniu silnika,ale może się myle

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe jeste zeby nie było swiateł do jazdy dziennej , sa wowczas lampy h7,h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tego pokrętełka też nie posiadam

AUDI A4 B7 WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ DO JAZDY DZIENNEJ DRL (3190222210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tak przy okazji może mi ktoś jeszcze pomóc jak włączyć spryskiwacze na ksenony (te ze zderzaka)? Bo też próbowałem na wszystkie sposoby i nie mogę.

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

A może został wymieniony tylko przełącznik od świateł? Ale nie byłoby błędu na komputerze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji może mi ktoś jeszcze pomóc jak włączyć spryskiwacze na ksenony (te ze zderzaka)? Bo też próbowałem na wszystkie sposoby i nie mogę.

Zapal światła i przyciągnij do siebie dzwigienkę od wycieraczek na koło 1s(najpierw uruchomią się spryskiwacze wycieraczek, a następnie po krótkiej chwili spryskiwacze świateł):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi nagadaliście że dokładane bixy więc sprawdziłem w kodach wyposażenia i okazało się że mam seryjne:

8ED: bi-functional reflektory ksenonowe, dla ruchu prawostronnego

Ale nadal nie rozumię dlaczego auto z UE nie posiada DRL, ktoś może mi to wytłumaczyć? A jeśli nie to podpowiedzieć jak to podłączyć?

Czy wystarczy dokupić ten włącznik, ale czy będzie tam wtyczka?

AUDI A4 B7 WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ DO JAZDY DZIENNEJ DRL (3190222210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli światł do jazdy dziennej powinny się palić również przy braku wyłacznika drl, jeśli tak nie jest sprawdź jakie masz kodowanie:

Channel 09 Coding

?xxxx: Chassis

0 = Limousine (PR-K8B)

1 = Avant (PR-K8D)

2 = Cabriolet (PR-K8K)

x?xxx: Driving Light Switch

0 = Rain/Light Sensor (G397) not installed (PR-8K0/8K1/9C6/8K4)

1 = Rain/Light Sensor (G397) installed (PR-8K3/8K7/9C7/8K9)

xx?xx: Trailer Hitch

0 = Trailer Hitch not installed (PR-1D0)

1 = Trailer Hitch installed (PR-1D2)

xxx?x: Headlights

0 = Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K0/8K7)

1 = Halogen Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q0/8Q1+8K1/8K3/9C6/9C7)

2 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K9/8K4)

3 = Bi-Xenon Headlights w/o Daytime Running Lights (PR-8Q3/8Q5+8K0/8K7)

4 = Bi-Xenon Headlights with Daytime Running/Tail/License Plate Lights (PR-8Q3/8Q5+8K1/8K3)

xxxx?: Country

1 = Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon

2 = Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon

3 = USA/Canada with Bi-Xenon

4 = Canada without Bi-Xenon

5 = Special Vehicles

Wyłącznik drl możesz sobie spokojne doposażyć, w temacie z linka masz podany schemat podłączenia przełącznika drl:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-b7-skretne-205304/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie problem się nie skończył nie odzywałem się bo nie było czasu ale wracam do tematu.

Podłączyliśmy pod komputer chciałem włączyć drl, doświetlanie pojazdu i okazało się że nie mogę włączyć świateł drl ani doświetlania pojazdu.

Po prostu jest to nie podświetlone i poprzez VAGa nie da rady. Jedyne co to wyłączyłem to pasy(żeby nie pikały). Powiedział mi znajomy że mam 1 wersje a nie 2 i dlatego nie mam jak. Powiedział że powinno pomóc programem wasco. Ale też nie mam pewności.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz na chwilę od kogoś włącznik DRL i zobacz czy ruszą jak tak to kupic taki włącznik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz na chwilę od kogoś włącznik DRL i zobacz czy ruszą jak tak to kupic taki włącznik :wink:

Ok zamówiłem więc jutro sprawdzę, ale w vagu jak i vcd headlight jest na 1 czyli włączone.

Co o tym myślicie czemu w vagu jest włączone a mi nie świeca? macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...