Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sekwenca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da sie zmienic przelaczanie sekwencji? Tzn. mam ze przelacza sie przy 33 C lub po 30 sek, da sie to zmienic na przygazowke? Instalacja Elpi Gaz Setlla Nord AE 2005. A czy jak silnik jest rozgrzany to moge odpalac na gazie zeby tej beny tyle nie chlal?

Opublikowano

z tego co sie orientuje to lepiej jak sekwencja rano jest ustawiona od danej temperatury żeby się przełączała. a czy na rozgrzanym silniku możesz zapalać z gazu to powiem ci tak ja też mam sekwencje tylko innej firmy i ja nie kombinuje bo potem może drogo naprawa wyjść ja nawet jak auto na noc zostawiam już i wiem że nigdzie nie jade to przed zgaszeniem auta przełączam na benzyne żeby z 1 minute pochodziło żeby wtryski na sucho nie zostawały bo z czasem by było po nich

Opublikowano
Da sie zmienic przelaczanie sekwencji? Tzn. mam ze przelacza sie przy 33 C lub po 30 sek, da sie to zmienic na przygazowke? Instalacja Elpi Gaz Setlla Nord AE 2005. A czy jak silnik jest rozgrzany to moge odpalac na gazie zeby tej beny tyle nie chlal?

Odłączasz czujnik temperatury przy reduktorze i gaz zaraz przełącza się po uruchomieniu silnika nie czekając na nagrzanie.

Opublikowano

W niektórych sterownikach jest opcja startu silnika na gazie jeśli ma on temperaturę (np. jak się zatrzymamy gdzieś tylko na chwilę), bodajże STAG 4 Eco+ ma coś takiego... :eusathink:

To jeszcze byłbym w stanie zrozumieć jeśli ktoś faktycznie często musi gasić silnik podczas jazdy.

Ale tak na co dzień przy normalnym użytku? Po co? Żal tych 10 litrów miesięcznie na odpalanie? :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co mi gazownik mówił odpalenie auta na LPG to tylko awaryjnie (np. jak ci pompa paliwa padnie itp.). Nie ryzykowałbym..

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

A czy jak silnik jest rozgrzany to moge odpalac na gazie zeby tej beny tyle nie chlal?

Przecież na rozgrzanym silniku ile potrzeba zeby sie przełączył na LPG - 10sek nie więcej, to naprawde nie są wielkie koszty PB.

Opublikowano

Mnie też denerwowało jak przełączało po 25 sek na rozgrzanym , w tym czasie już jechałem dawno . Gazownik przestawił mi to bodajże na 8 sek i było git.

Opublikowano
W niektórych sterownikach jest opcja startu silnika na gazie jeśli ma on temperaturę (np. jak się zatrzymamy gdzieś tylko na chwilę), bodajże STAG 4 Eco+ ma coś takiego... :eusathink:

To jeszcze byłbym w stanie zrozumieć jeśli ktoś faktycznie często musi gasić silnik podczas jazdy.

Ale tak na co dzień przy normalnym użytku? Po co? Żal tych 10 litrów miesięcznie na odpalanie? :facepalm:

tak dobrze kumasz to tak zwany ciepły start:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.