XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski

kaju

Jakie atrakcje planuje Pan kierownik zamieszania ? :grin: oprócz alko oczywiście :decayed:

wyjazd na d*py do centrum, night cluby te sprawy wszystko w planie, łapiemy blachary będzie nocne branie:slina::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

po 3h picia będziesz łapał blachy ale te od budy od psa jak będziesz zwracał kiełbasę z grilla :decayed:

Chyba się wybiorę :grin:

Atrakcje są przewidziane odpowiednie, se ne boooj! :decayed: przejdź na PW :wink:

Chyba się wybiorę :grin:

przyjedz przyjedz:naughty:w bukowinie była taka kolejka ze nie dopchałem sie do fury zeby zobaczyc :decayed:

Albo jak macie łocapy vajbery i inne h*je muje, to +447944277765, można dupe zawracać, do momentu bycia w GB pod ten numer wszelkie pilne zapytania :wink:

To na pewno nie na nasz zlot :wink: Za dużo wody mineralnej :whistling:No chyba że to jest tylko i wyłącznie zapas na leczenie kaca

Chyba się wybiorę :grin:

Ale to jest zlot porezanych furrr a ja mam stocka :grin: w BT jak byłem to mnie wy***ali na dolny parking żebym nie psuł krajobrazu

Chyba się wybiorę :grin:

Nie pacz na plakat, Kowiego poniEsło :grin: uwierz mi, że Twój stock rozkurwia system każdej porezanej :grin:

Chyba się wybiorę :grin:

Nie no chociaż może jakąś felgie zapodam :decayed:

FelgJe! :decayed:

ja naturlich 22 zoll

Ahh soo... Cfaj un cfancyś, oh majn got!

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

FelgJe! :decayed:

ja naturlich 22 zoll

Ahh soo... Cfaj un cfancyś, oh majn got!

Nie no taki żarcik, jak dostanę w DE te od nowej RS'y w rozmiarze 21' to wezmę, ale na razie ciężko je dostać

Original Audi 21 Zoll Felgen Alufelgen - RS6 C7 4G - S-Line - 9.5x21 ET25 | eBay

pyeahrdol felgi, napijmy się :grin:

Jak lecisz do Polski to płyniesz, lecisz czy jedziesz? :decayed:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.