Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia po 0.7 to Ty byś tydzień do tyłu chodził:whistling:

ja dalej próbuje przekonac mame :facepalm: mam nadzieje ze do konca tygodnia sie zgodzi:kwasny:

aty chociaz pełnoletni wódke Ci wolno pic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa taki interes :decayed:

spoko... nie podjebie.y na polizei:naughty:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Madzia po 0.7 to Ty byś tydzień do tyłu chodził:whistling:

ja dalej próbuje przekonac mame :facepalm: mam nadzieje ze do konca tygodnia sie zgodzi:kwasny:

aty chociaz pełnoletni wódke Ci wolno pic?

Mature w tym roku pisał, to chyba pełnoletni:decayed:

ale cos wspominał ze 2014 tez bedzie pisał i dlatego mama nie pozwoliła jechac:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczesniej miałem seata ibize wiec odpadam:decayed: który miał golfa??

Matka ma trójke :grin: ja miałem szaloneza driftoloneza poloneza 90 koni - pyeahrdolony był taki wściekły, że w trzy miesiące cztery mosty zarżnął, przy piątym (jedyny, którego nie spawałem :grin:) po tygodniu przy 160 rozrząd się przestawił i jak tłok wykoorwił w maske i zaśpiewał "Anielski orszak niech mą dusze niesie" :polew:

Nie uwalę z Tobą :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Nie ma się co śmiać :grin: to był taki zawodnik, że nie było zakrętu czy krzyżówki, żeby bokiem nie wszedł, nawet na suchym asfalcie, 70, reduka na trzy, strzał ze sprzęgła i czułeś się jak jakiś japończyk :grin: zamiast płynu do sprysków lałem żubry jak do szkoły jeździłem - ja tego świństwa przełknąć nie mogłem, ale zimą zawsze szyby czyste były :grin: no i ta woń w aucie - chopoki zadowolone zawsze, co ze mną jeździli, korek wstydu w zderzaku, 1200W w bagaraju, co miesiąc zrzuta i ogień pod szkołe, jak w pięciu zaczęliśmy palić, to hasz komora się robiła :grin: a latem znowu lałem mu już wode albo płyn z promocji z biedronki i jedną prawą dyszę miałem skierowaną za szybę tak, że leciała tak na wysokość 1,7-1,9 metra - stary, dwa objazdy Ostrowskiego rynku i 5 litrów szło się jebać :grin: zazwyczaj lałem jak jakieś d*py szły - ile k**ew i c**ji poleciało w naszym kierunku, to mało powiedziane, a jaką miałem przez kumpla deskJe rozdzielczo pogryziono przez to - mało mi raz nie zszedł na ból brzucha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 2 tyg jeszcze wiec uczyc sie :decayed: najwazniejsze to z 1 sekundy

Seba daj korki nam :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 2 tyg jeszcze wiec uczyc sie :decayed: najwazniejsze to z 1 sekundy

Seba daj korki nam :polew::polew:

dac to korków nie dam ale mozesz sobie kupic ( takie inne) razem z klapkami na oczy zeby nie widziec tego całego ,, burdelu'' co bedzie w tym Ostrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany 2 tyg jeszcze wiec uczyc sie :decayed: najwazniejsze to z 1 sekundy

Seba daj korki nam :polew::polew:

dac to korków nie dam ale mozesz sobie kupic ( takie inne) razem z klapkami na oczy zeby nie widziec tego całego ,, burdelu'' co bedzie w tym Ostrowie

TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling::whistling:

To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak w BT kulturalnie się szło spać a o 6 pobudka dla całego hotelu z pokoju 44A:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling::whistling:

To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... :whistling:

Ja wiem Ty to wiesz wszyscy wiedzą, ale czy hotel wie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak w BT kulturalnie się szło spać a o 6 pobudka dla całego hotelu z pokoju 44A:decayed::decayed::decayed:

ONA TANCZY DLA MNIE.

i EVERYBODY POMARANCZE:decayed:

pokoj 46A nie musiał radia włączać bo wladi nadawał na 4 piętra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak w BT kulturalnie się szło spać a o 6 pobudka dla całego hotelu z pokoju 44A:decayed::decayed::decayed:

ONA TANCZY DLA MNIE.

i EVERYBODY POMARANCZE:decayed:

pokoj 46A nie musiał radia włączać bo wladi nadawał na 4 piętra

Zapomniałeś jeszcze o "Bose bose Bożenko":polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni o tym wiedzą, że przy takiej grupie ludzi jest to nieosiągalne, żeby o 22 była cisza - poza tym to nie jest centrum miasta, tylko "obrzeże" i mają na prawdę spory "kawałek" ogrodzonego gruntu, więc spoko, poza tym sam gril nie jest też przy samym hotelu, tylko w przygotowanym do tego miejscu, także panowie bez obaw :wink: wielokrotnie tam imprezowałem, a na przyszły rok (jeśli w tym roku nie będzie większych zastrzeżeń od Was - uczestników) postaram się załatwić u mnie na wiosce domki, w tym roku nawet nie proponowałem, bo trwają remonty i nie wyrobiliby się na ten termin. Do końca roku mają grzebać. Koszta będą totalnie śmieszne, no chyba, że będziemy chcieli powtórzyć w tym samym miejscu, to tego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling::whistling:

To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... :whistling:

Ja wiem Ty to wiesz wszyscy wiedzą, ale czy hotel wie:naughty:

5c3b075480285c045048d9e8edc9a6bb.jpg?1329087271

bedziemy sie martwic jak wpadna niebiescy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling::whistling:

To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... :whistling:

Ja wiem Ty to wiesz wszyscy wiedzą, ale czy hotel wie:naughty:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/5c3b075480285c045048d9e8edc9a6bb.jpg?1329087271

bedziemy sie martwic jak wpadna niebiescy:grin:

+100000000000 umarłem :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozze zapytać nie wolno z czystej ciekawości bo już byłem na różnych imprezach byłem i różnie się to kończyło a kartotekę też mam nie za ciekawą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozze zapytać nie wolno z czystej ciekawości bo już byłem na różnych imprezach byłem i różnie się to kończyło a kartotekę też mam nie za ciekawą :wink:

Domyślam się, że za niewinność? Znam z autopsji :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczyłbym tu twój tekst, ale jest objęty prawami autorskimi....

A jak...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...